خانه / حسابداری / تاثير سبک حسابرس بر ويژگي هاي کيفي اطلاعات حسابداري

تاثير سبک حسابرس بر ويژگي هاي کيفي اطلاعات حسابداري

دانلود رایگان تاثير سبک حسابرس بر ويژگي هاي کيفي اطلاعات حسابداري ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تاثير سبک حسابرس بر ويژگي هاي کيفي اطلاعات حسابداري “را از یاهو فایل دانلود نمایید.

تاثير سبک حسابرس بر ويژگي هاي کيفي اطلاعات حسابداري

تاثير-سبک-حسابرس-بر-ويژگي-هاي-کيفي-اطلاعات-حسابداري در مقاله حاضر با استفاده از آطلاعات ثبت شده در پايگاه موسسه اطلاعات علمي به بررسي وضعيت توليدات علمي حسابداري و مالي محققان ايران بين سال ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۳ پرداخته شده است. برابر يافته ها در طول سال هاي مورد بررسي، تعداد ۲۲۷ عنوان در قالب، ۲۱۷ عنوان (۹۵ درصد) مقاله، ۷ عنوان (۳ درصد) مقاله مروري، ۳ عنوان (۱ درصد) مقاله کنفرانس و ۳ عنوان (۱ درصد) بررسي کتاب از پژوهشگران ايراني در پايگاهWeb of Science  نمايه شده است. از نظر موضوعي، حوزه “OPERATIONS RESEARCH MANAGEMENT SCIENCE”، با ۶۶ مقاله در رتبه اول قرار گرفت. زبان اصلي تمامي مقالات نمايه شده انگليسي است. از نظر سال انتشار، بيشترين توليدات علمي در سال ۲۰۱۳ و کمترين آنها در سال ۲۰۰۵ انجام ثبت شده است. دانشگاه تهران با انتشار ۶۳ عنوان توليد علمي پر توليدترين دانشگاه و رضا راعي، غلامرضا جعفري و ميثم بلگوريان با انتشار ۸ مقاله به عنوان کوشاترين نويسندگان شناسايي شدند. نويسندگان ايراني بيشترين ميزان همکاري (۹ مقاله) را با نويسندگان ايالات متحده آمريکا داشتند. کشورهاي کانادا، انگلستان، مالزي، ترکيه و آلمان در رتبه هاي بعدي قرار دارند.EXPERT SYSTEMS WITH APPLICATIONS  نشريه اي است که بيشترين تعداد مقالات حسابداري و مالي ايرانيان را منتشر کرده است

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “تاثير سبک حسابرس بر ويژگي هاي کيفي اطلاعات حسابداري  “توسط پورتال  یاهو فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو فایل

مطلب پیشنهادی

یک پیشنهاد برای تامین مالی سبز به عنوان یک مکانیسم برای افزایش مشارکت شخصی در سیستم پایدار زیر ساخت

یک پیشنهاد برای تامین مالی سبز به عنوان یک مکانیسم برای افزایش مشارکت شخصی در سیستم پایدار زیر ساخت

یک-پیشنهاد-برای-تامین-مالی-سبز-به-عنوان-یک-مکانیسم-برای-افزایش-مشارکت-شخصی-در-سیستم-پایدار-زیر-ساخت

توضیحات:
مقاله ترجمه شده یک پیشنهاد برای تامین مالی سبز به عنوان یک مکانیسم برای افزایش مشارکت شخصی در سیستم پایدار زیر ساخت، در قالب فایل pdf و در حجم 12 صفحه، همراه با اصل مقاله انگلیسی مربوط به سال 2016.

عنوان انگلیسی مقاله:
A Proposal for Green Financing as a Mechanism to Increase Private Participation in Sustainable Water Infrastructure Systems: The Colombian Case
سال چاپ: 2016
محل انتشار : Elsevier
Procedia Engineering 145 ( 2016 ) 180 – 187

بخشی از متن ترجمه:
بسیاری از کشور ها از جمله کلمبیا،نیاز به مکانیزم های مالی جدید دارندکه منجر به افزایش پوشش تامین و آشامیدن آب،به ویژه در مناطق روستایی دارد.با این حال ،ایجاد چنین مکانیزمی خواستار سیاست های ترویج و افزایش دارایی های عمومی و خصوصی جدید در بازار سرمایه است.در این مقاله ،به چگونگی بررسی مکانیزم های سبز مالی در توانایی پوشش آب آشامیدنی از طریق کمکهای مالی در سیستم زیر ساخت های جدید آب در کلمبیا میپردازیم.دستیابی به این هدف نیازبه سرمایه گزاری خصوصی و مکانیزم های مالی برای ترویج یک زیر ساخت تولید گازهای گلخانه ای کم و تمیز است. برای رفع این نیاز ،این مقاله پیشنهاد یک مدل مالی جدید که شامل تامین مالی سبز ،بازار سرمایه و بخش خصوصی و دولتی است ارایه میدهد.به علاوه،معرفی سیاست های جدید که دولت کلمبیا باید به منظور برنامه ریزی برای پیاده سازی،و ترویج مشارکت خصوصی و توسعه دارایی های مالی مربوط به زیر ساخت هاست.به عنوان یک نتیجه،این مقاله باید به افزایش نقش بازار سرمایه و مشارکت بخش خصوصی در توسعه زیر ساخت های آب آشامیدنی کمک کند.

فهرست مطالب:
چکیده
واژگان کلیدی
مقدمه
روش شناسی
نیاز به توسعه زیر ساختهای پایدار در بخش آب آشامیدنی روستایی در کلمبیا
امور مالی سبز به عنوان یک مکانیزم برای تشویق توسعه زیر ساختهای پایدار در بخش آب آشامیدنی مناطق روستایی
نتیجه گیری
منابع و مآخذ
دانلود فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *