خانه / عمران / دانلود مقاله مقایسه آیین نامه های بتن ایران و آمریکا در طراحی قطعات بتن مسلح

دانلود مقاله مقایسه آیین نامه های بتن ایران و آمریکا در طراحی قطعات بتن مسلح

دانلود رایگان دانلود مقاله مقایسه آیین نامه های بتن ایران و آمریکا در طراحی قطعات بتن مسلح ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله مقایسه آیین نامه های بتن ایران و آمریکا در طراحی قطعات بتن مسلح “را از یاهو فایل دانلود نمایید.

دانلود مقاله مقایسه آیین نامه های بتن ایران و آمریکا در طراحی قطعات بتن مسلح

دانلود-مقاله-مقایسه-آیین-نامه-های-بتن-ایران-و-آمریکا-در-طراحی-قطعات-بتن-مسلحچکیده مقاله: آیین نامه بتن ایران آبا درسال ۱۳۸۰ به دستگاه های اجرایی مهندسانمشاوروپیمانکاران ابلاغ گردیده و رعایت کامل آن بصورت الزامی تکلیف گردیداکنون حدود یک دهه ازابلاغ این ایین نامه می گذرد لیکن به دلیل فقدان نرمافزار مناسب برای بکارگیری این ایین نامه مهندسین محاسب سازه های بتن مسلحازنرم افزارهای رایج درکشور ازجمله ETABS SAP برمبنای ایین نامه بتنسایرکشورها به ویژه ایین نامه بتن امریکا ACI طراحی قطعات بتنی را انجاممیدهند بدین ترتیب ایین نامه ابا عملا درحاشیه قرارگرفته است درانی تحقیقمقاطع بتنی مختلفی برمبنای دو ایین نامه ACI و آبا تحت تاثیر بارهای خمشیبرشی پیچشی و نیروی محوری طراحی شده است و بایکدیگر مقایسه شده اند دراینمقایسه حاشیه اطمینان بیشتر و رفتارشکل پذیرتر قطعات بتنی درایین نامه ACIنسبت به آیین نامه آبا ملاحظه گردید…..   و ……..  

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “دانلود مقاله مقایسه آیین نامه های بتن ایران و آمریکا در طراحی قطعات بتن مسلح  “توسط پورتال  یاهو فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو فایل

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت ترکهای ساختمانی

پاورپوینت ترکهای ساختمانی

پاورپوینت-ترکهای-ساختمانی

توضیحات:
فایل پاورپوینت ترکهای ساختمانی، در حجم 33 اسلاید قابل ویرایش، همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:
مديريت و نگهداري ساختمان، يكي از موضوعات مهم در مديريت ساختمان مي باشد، كه تاكنون در كشور ما مورد توجه جدي قرار نگرفته است. بطور كلي دوره ي تعمير و نگهداري ساختمان در حدود نود و پنج درصد دوره ي حيات يك ساختمان را، از زماني كه مفهوم ذهني ساخت شكل مي گيرد تا پايان عمر آن به خود اختصاص مي دهد. با اعمال يك سيستم مناسب مديريتي در بخش تعمير و نگهداري نه تنها مي توان كيفيت ساختمان را افزايش داد، بلكه امكان بهينه سازي هزينه ها نيز فراهم مي گردد. بديهي است با توجه به اين مطلب تعمير و نگهداري ساختمان و مديريت آن از اهميت ويژه اي برخوردار مي باشد. در اين مجموعه ابعاد مختلف مديريت و نگهداري ساختمان مورد مطالعه قرار گرفته است. نظر به اينكه داشتن مديريتي صحيح و مناسب، نيازمند داشتن يك سازماندهي جهت اعمال اهداف مديريت مي باشد، به همين جهت در اين مقاله همچنين مقوله ي سازماندهي تعمير و نگهداري مورد مطالعه قرار گرفته است.
مبحث تعمير و نگهداري در ساختمان مدتهاست در سراسر جهان بويژه در كشورها ي توسعه يافته مورد توجه قرار گرفته است. با اينكه اهميت اين بخش از صنعت و تكنولوژي ساختمان از سوي محافل علمي و تحقيقاتي معتبر جهان بدست مي آيد، متاسفانه در بعد كاربردي و علمي آنگونه كه بايد و شايد مورد توجه قرار نگرفته است .
و...

فهرست مطالب:
مقدمه ترک ها
انواع ترک ها
حالت های ترک
روش های تعمیر ترک
ترک در نعل درگاه ها و پیوند های عمیق ترک
رفع ترك اطراف ستونهاي فلزي
نتیجه گیری کلی ایجاد ترک ها

هدیه محصول:
فایل word انواع ترک های سطوح بتنی و جلوگیری از آن (6صفحه)
دانلود فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *