خانه / عمران / دانلود مقاله مقایسه الیاف فولادی با الیاف مصنوعی در مخلوط شاتکریت

دانلود مقاله مقایسه الیاف فولادی با الیاف مصنوعی در مخلوط شاتکریت

دانلود رایگان دانلود مقاله مقایسه الیاف فولادی با الیاف مصنوعی در مخلوط شاتکریت ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله مقایسه الیاف فولادی با الیاف مصنوعی در مخلوط شاتکریت “را از یاهو فایل دانلود نمایید.

دانلود مقاله مقایسه الیاف فولادی با الیاف مصنوعی در مخلوط شاتکریت

دانلود-مقاله-مقایسه-الیاف-فولادی-با-الیاف-مصنوعی-در-مخلوط-شاتکریتدانلود مقاله مقایسه الیاف فولادی با الیاف مصنوعی در مخلوط شاتکریتنوع فایل : Wordتعداد صفحات : 20فهرست و پیشگفتارچکیده:همانطور که می دانیم شاتکریت عبارت است از ملات یا بتنی که با فشار هوا و سرعت زیاد به سطح کار پاشیده می شود یا به عبارت دیگر بتن بدون قالب بندی میباشد. مزیت استفاده از شاتکریت در پروژه های فراوانی در سر تا سر دنیا به اثبات رسیده است. زمانی که پیشرفته ترین تکنولوژی ها مورد استفاده قرار می گیرد کارایی الیاف بطور کلی برابر یا بهتر از سیستم سنتی مش فولادی است. در این پروژه مزایای استفاده از الیاف در شاتکریت در مقایسه با مش فولادی بیان شده. همچنین در نوع الیاف قابل استفاده در شاتکریت(الیاف فولادی و الیاف مصنوعی) مورد مقایسه قرار گرفته . در نهایت این پروژه پاسخی به این سوال خواهد بود که چگونه الیاف با کارایی بالای پلی پروپیلن(HPP ) که به تازگی استفاده از ان ها رایج شده را با الیاف فولادی مورد مقایسه قرار دهیم . همچنین نتایج ازمایشات انجام شده ارائه گردیده است.۱٫مقدمه استفاده از الیاف به منظور تقویت بتن، از اوایل دهه ۱۹۶۰ میلاده شروع شده است. در ابتدا از الیاف فولادی مستقیم جهت تقویت ماتریس استفاده شد که این امر موجب افزایش قابل توجهی در شکل پذیری و نیز طاقت شکست گردید. یکی از مشکلات عمده در استفاده از الیاف در ابتدای کار مسئله تجمع و گلوله شدن الیاف و کاهش کارایی بتن، در مقادیر بالای استفاده بود که این مشکلات با اصلاحاتی که در طرح مخلوط ، ابداع الیاف با چسبندگی مکانیکی بیشتر (الیاف قلابدار)و در نتیجه امکان کاهش مقدار الیاف مورد نیاز و هم چنین گسترش استفاده از روان کننده ها و فوق روان کننده ها در بتن، تا حد زیادی حل شد.و اما سر اغاز استفاده از الیاف پلیمری در سال ۱۹۶۵ بوده است. از این الیاف که معمولا پلی پروپلین می باشند به علت پایین بودن مدول الاستیسته عمدتا برای کنترل ترکهای بتن (ترکهای نشست و جمع شدگی پلاستیک) که در ساعات اولیه بوجود می ایند استفاده می شود.۲٫ چه نوع الیافی را برای ساخت شاتکریت الیافی بکار گیریم 3.معرفی به طور کلی می توان مزایای بتن الیافی را نسبت به بتن معمولی در غالب موارد ذیل برشمرد: علاوه بر این شاتکریت مصلح به الیافی مزیتهای شایان ذکر دیگری نیز دارد: 6-توصیف صنایع الیاف مصنوعی HPP s-152 جدول۱:مشخصات الیاف HPP 7- استنادات:الف) مرجع شماره ۱ :شماره گزارش CE9 جدول ۲: مقایسه مخلوطهای مختلف جدول ۳: مقایسه انرژی مستهلک شده برای مخلوطهای مورد نظر ب ) مرجع شماره ۲ : N.Banthia and C.Yan خلاصه : نحوه و نتایج آزمایش: نتیجه : ج)مرجع شماره ۳ ( “AGRA Ltd Dr R.Morgan) د)مرجع شماره ۴ : افریقای جنوبی، Geopractica c.c جدول ۴ : نتایج میانگین ۳ پانل برای هر نتایج: جدول ۵: طرح مخلوط شاتکریت فوم سیلیکایی مسلح –فیبر فولادی و مخلوط تر 8- مراجع: 

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “دانلود مقاله مقایسه الیاف فولادی با الیاف مصنوعی در مخلوط شاتکریت  “توسط پورتال  یاهو فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو فایل

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت ترکهای ساختمانی

پاورپوینت ترکهای ساختمانی

پاورپوینت-ترکهای-ساختمانی

توضیحات:
فایل پاورپوینت ترکهای ساختمانی، در حجم 33 اسلاید قابل ویرایش، همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:
مديريت و نگهداري ساختمان، يكي از موضوعات مهم در مديريت ساختمان مي باشد، كه تاكنون در كشور ما مورد توجه جدي قرار نگرفته است. بطور كلي دوره ي تعمير و نگهداري ساختمان در حدود نود و پنج درصد دوره ي حيات يك ساختمان را، از زماني كه مفهوم ذهني ساخت شكل مي گيرد تا پايان عمر آن به خود اختصاص مي دهد. با اعمال يك سيستم مناسب مديريتي در بخش تعمير و نگهداري نه تنها مي توان كيفيت ساختمان را افزايش داد، بلكه امكان بهينه سازي هزينه ها نيز فراهم مي گردد. بديهي است با توجه به اين مطلب تعمير و نگهداري ساختمان و مديريت آن از اهميت ويژه اي برخوردار مي باشد. در اين مجموعه ابعاد مختلف مديريت و نگهداري ساختمان مورد مطالعه قرار گرفته است. نظر به اينكه داشتن مديريتي صحيح و مناسب، نيازمند داشتن يك سازماندهي جهت اعمال اهداف مديريت مي باشد، به همين جهت در اين مقاله همچنين مقوله ي سازماندهي تعمير و نگهداري مورد مطالعه قرار گرفته است.
مبحث تعمير و نگهداري در ساختمان مدتهاست در سراسر جهان بويژه در كشورها ي توسعه يافته مورد توجه قرار گرفته است. با اينكه اهميت اين بخش از صنعت و تكنولوژي ساختمان از سوي محافل علمي و تحقيقاتي معتبر جهان بدست مي آيد، متاسفانه در بعد كاربردي و علمي آنگونه كه بايد و شايد مورد توجه قرار نگرفته است .
و...

فهرست مطالب:
مقدمه ترک ها
انواع ترک ها
حالت های ترک
روش های تعمیر ترک
ترک در نعل درگاه ها و پیوند های عمیق ترک
رفع ترك اطراف ستونهاي فلزي
نتیجه گیری کلی ایجاد ترک ها

هدیه محصول:
فایل word انواع ترک های سطوح بتنی و جلوگیری از آن (6صفحه)
دانلود فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *