خانه / صنایع غذایی / دانلود پاورپوینت ژلاتين ماهي

دانلود پاورپوینت ژلاتين ماهي

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت ژلاتين ماهي ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود پاورپوینت ژلاتين ماهي “را از یاهو فایل دانلود نمایید.

دانلود پاورپوینت ژلاتين ماهي

دانلود-پاورپوینت-ژلاتين-ماهيعنوان ژلاتين ماهي: جنبه هايي كه تحت آن مي‌توان ژلاتين ماهي را به عنوان جايگزين براي ژلاتينپستانداران به شمار آوردقالب بندی : pptتعداد اسلایدها : ۴۵ اسلاید کامل و جامع شرح مختصر:چكيدهغذاو صنعت داروسازي در سراسر دنيا شاهد تقاضاي روزافزوني براي كلاژن و ژلاتينمي‌باشد. ژلاتين‌هاي پستانداران (وابسته به خوك و گاو) كه به عنوانمحبوب‌ترين و گسترده‌ترين نوع ژلاتين مورد استفاده قرار مي‌گيرد، مبحثي استكه مورد اجبار و شك و ترديد اساسي در مصرف كنندگان قرار گرفته است و اينشك و ترديدها به علت مربوط بودن به سلامت و مباحث فرهنگي اجتماعي است،مي‌باشد. ژلاتين ماهي (مخصوصاً ماهي‌هاي آب گرم) خصوصيات مشابهي را باژلاتين خوكي (Porcine) دارند و ممكن است به عنوان جايگزيني براي ژلاتينپستانداران در جهت استفاده از آنها در محصولات غذايي بكار روند. توليد واستفاده از ژلاتين ماهي نه تنها نياز مصرف كننده را ارضا مي‌كند، بلكه بهعنوان ابزاري در جهت استفاده از برخي از فرآورده‌هاي فرعي صنعت ماهيگيريبكار مي‌رود. اين مرور بر روي خصوصيات منحصر به فرد، مزايا، اجبارات وچالش‌هايي كه در توليد و استفاده از ژلاتين‌ ماهي موجود مي‌باشد و در جهتفراهم آوردن يك ديد جامع و يك بينش عميق‌تر بر روي عناصر غذايي مهم عملمي‌كند، همانطور كه دورنهايي است براي بهره‌برداري بازرگاني در آينده وراهنمايي است براي مطالعات آينده.مقدمهژلاتين،يكي از محبوبترين پلي‌مرهاي زيستي است كه به طور گسترده‌اي در غذا،داروسازي، لوازم آرايشي و كاربردهاي عكسبرداري استفاده مي‌شود و همه آنهابه خاطر خصوصيات تكنولوژيكي و وظيفه‌اي آن است. در صنعت غذاسازي، ژلاتين درساخت مرباجات و شيريني‌جات (اساساً براي فرهم آوردن آدامس‌ها، نساجي وپاياسازي كف) توليداتي با چربي پايين (براي توليد خامه، كاهش چربي)، لبنيات(براي تثبيت و پاياسازي و بافندگي) چيزهاي پخته شده (براي امولسيون‌سازي،تهيه ژله و پاياسازي و تثبيت) و محصولات گوشتي (براي فراهم آوردن پيوند آب)بكار مي‌رود. در زمينه‌هاي پزشكي و داروسازي، ژلاتين به عنوان جايگاهيبراي ايمپلانت‌، در داروهاي قابل تزريق براي ارائه ميكروسفرها و در تزريقاتدرون وريدي استفاده مي‌شود.همچنينگزارش‌هايي وجود دارد كه در ان واكسن‌هاي ويروسي رقيق و زنده در جهت ايمنيدر برابر كرم كدو، اوريون، سرخجه، استفالوپاتي ژاپني، هاري، ديفتري و كزازاست كه شامل ژلاتيني است كه به عنوان تثبيت كننده بكار مي‌رود. در صنعتداروسازي، ژلاتين به طور گسترده‌اي براي ساخت كپسول‌هاي سخت و نرم، بسطدهنده‌هاي پلاسما و در معالجه زخم‌ها استفاده مي‌شود. ژلاتين حاوي كالريكمي است و به طور معمول براي استفاده در مواد خوراكي توصيه شده است. از آنجهت كه باعث افزايش ميزان پروتئين مي‌شود و مخصوصاً در غذاهاي مربوط بهبدن‌سازي نيز مفيد جلوه كرده است. علاوه بر اين، ژلاتين براي كاهش ميزانكربوهيدرات موجود در غذا بكار مي‌رود كه براي بيماران ديابتي فرمول‌سازيشده‌اند.ويژگي‌هاي شيميايي، فيزيكي شيميايي، وظيفه‌اي از ژلاتين ماهيويژگي‌هاي ساختاري و شيمياييويژگي‌هاي جريان و تشكيل موادويژگي‌هاي امولسيون‌سازي و كف‌سازيويژگي‌هاي ساخت غشاءخصوصيات حسيكاربردهاي ژلاتين ماهيچالش‌هاي مربوط به ژلاتين ماهيموجوديت ناكافي مواد خاممتغير كيفيت ژلاتينساير عوامل باطني كيفيتنتيجه‌گيري و چشم‌اندازهاي آينده

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “دانلود پاورپوینت ژلاتين ماهي  “توسط پورتال  یاهو فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو فایل

مطلب پیشنهادی

طرح توجیهی احداث کارخانه رب گوجه فرنگی

طرح توجیهی احداث کارخانه رب گوجه فرنگی

طرح-توجیهی-احداث-کارخانه-رب-گوجه-فرنگی

توضیحات:
این طرح توجیهی در زمینه احداث و راه اندازی کارخانه تولید رب گوجه فرنگی می باشد که بر اساس آخرین تغییرات توسط کارشناسان متخصص نگارش و جمع آوری شده است.

این فایل برای کارآفرینان در زمینه کارخانه رب مناسب می باشد.

این طرح توجیهی شامل مباحث زیر است :
مقدمه و خلاصه ای از طرح
فهرست مطالب
جداول و محاسبات مربوطه
موضوع و معرفی طرح
هزینه تجهیزات
ظرفيت
سرمايه گذاری كل
سهم آورده متقاضی
سهم تسهيلات
دوره بازگشت سرمايه
اشتغال زايی
فضای مورد نیاز
تعداد و هزینه نیروی انسانی
استانداردهای مربوطه
بازارهای داخلی و خارجی
توجیه فنی و اقتصادی طرح
عرضه کنندگان و ...

این طرح توجیهی (مطالعه امکان سنجی، طرح کسب و کار، طرح تجاری یا BP) در قالب فایل word و در حجم 20 صفحه به همراه جداول و کلیه محاسبات مربوطه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.


مناسب برای :
- اخذ وام بانکی از بانک ها و موسسات مالی اعتباری
- گرفتن وام قرض الحسنه خود اشتغالی از صندوق مهر امام رضا
- ارائه طرح به منظور استفاده از تسهیلات بنگاه های زود بازده
- گرفتن مجوز های لازم از سازمان های دولتی و وزارت تعاون
- ایجاد کسب و کار مناسب با درآمد بالا و کارآفرینی
- مناسب جهت اجرای طرح کارآفرینی و ارائه دانشجویی
دانلود فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *