خانه / معماری / پاورپوینت-اصول معماری بیمارستان- در۶۰ اسلاید-powerpoin-ppt

پاورپوینت-اصول معماری بیمارستان- در۶۰ اسلاید-powerpoin-ppt

دانلود رایگان پاورپوینت-اصول معماری بیمارستان- در۶۰ اسلاید-powerpoin-ppt ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پاورپوینت-اصول معماری بیمارستان- در۶۰ اسلاید-powerpoin-ppt “را از یاهو فایل دانلود نمایید.

پاورپوینت-اصول معماری بیمارستان- در۶۰ اسلاید-powerpoin-ppt

پاورپوینت-اصول-معماری-بیمارستان-در60-اسلاید-powerpoin-ppt  یک بیمارستان عمومی به بخشهای مراقبت، معاینه و درمان، انبار و محل نگهداری موقت زباله، اداری و فن آوری تقسیم می‌شود. قسمت‌های اقامتی و احتمالا بخش‌های آموزشی و پژوهشی و همچنین بخشهای حمایتی برای عملیاتهای خدماتی نیز در یک بیمارستان عمومی وجود دارنددر حالی که بیمارستان‌ها در گذشته آگاهانه جهت مصارف پزشکی، جراحی طراحی می‌‌شدند امروزه می‌توان شاهد تغییر جهت به سوی انسانگرایی در امکانات بیمارستانی بود. بیمارستانهای امروزی بیشتر به هتل شبیه هستند. وجود فضای اقامتی دارای اهمیت بیشتری نسبت به طرح‌های سرد بهداشتی در بیمارستانهای گذشته است. مدت زمان بستری و اقامت بیمار به طور پیوسته کوتاهتر می‌شود و علاقه به اتاق‌های یک تختی یا دو تختی (در خصوص بیمارهای خصوصی) بیشتر شده است.nPavion پزشک ها یا استراحت گاه و اطاق پزشک ارشد یا متخصص و در هر بخش سرویس بهداشتی و حمامnStation پرستارها در بخش عفونی ، جراحی ، ارتوپدی ، قلب حتما زنان و مردان جداستnدر هر بخش اطاق  داروها و داروهای مخصوص مریضهاnدر هر بخش اطاق پزشکان مخصوص وجلسات و تعویض لباس پزشکانnاطاق عملهای مخصوص که برای هر بخش ۱۰۰% لازم است :nnدر بدو ورود مراجعه کننده (مریض) وارد اورژانس شودnجای هلیکوپتر در پشت بام در موارد اورژانسیnآسانسور مخصوص بیماران با تمام امکانانتnپله های معلولینnبوفه و رستورانnنورگیر در هر اطاقnرخشوخانهnچاه مخصوص بیمارستان که به فاضلاب راه نداشته باشد (بخاطر آلودگی)nاطاقهای جانبیnامور اداری – امور مالی – امور نگهبانی – امور نظافت – امور دریافت بیمهزنان – جراحی – چشم – ENT – ارولوژی

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “پاورپوینت-اصول معماری بیمارستان- در۶۰ اسلاید-powerpoin-ppt  “توسط پورتال  یاهو فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو فایل

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت مدرنیسم و پست مدرنیسم و تاثیر آن بر شهر تبریز

پاورپوینت مدرنیسم و پست مدرنیسم و تاثیر آن بر شهر تبریز

پاورپوینت-مدرنیسم-و-پست-مدرنیسم-و-تاثیر-آن-بر-شهر-تبریز

توضیحات:
پاورپوینت مدرنیسم و پست مدرنیسم و تاثیر آن بر شهر تبریز، در حجم 30 اسلاید قابل ویرایش، همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

به طور کلی مدرنیسم در جستجوی توصیفاتی برای شناسایی اشکال و طرح‌های گوناگون سازمان‌ها است و به بررسی نتایجی که هر شکل سازمانی به بار می‌آورد، از لحاظ نحوه‌ی عملکرد، میزان سود آوری و بازده آن، می‌پرداخت. سازمان در این دیدگاه به مثابه یک شیء مادی با ابعاد قابل سنجش در نظر گرفته می‌شد؛ یعنی فرض می‌کردند که اندازه گیری ابعاد یک سازمان، همانند اندازه گیری ارتفاع یک میز یا سنجش وزن مواد اولیه است.
مدرنیسم بیانگر حیثیت مکتبی و اعتقادی مدرنیته و جهان­بینی و ایدئولوژی فرهنگ و تمدن جدید غرب است.
و...

فهرست مطالب:
مدرنیسم
پست مدرنیسم
مدرنیته
تاثیر مدرنیسم بر شهر تبریز
شهر تبریزقبل از مدرنیسم
شهر تبریز در دوره مدرنیسم
نتیجه گیری

هدیه محصول:
فایل پاورپوینت سبک معماری دیکانستراکشن (14 اسلاید)
دانلود فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *