خانه / مدیریت / پاورپوینت رشته مدیریت – پاورپوینت بهره وری

پاورپوینت رشته مدیریت – پاورپوینت بهره وری

دانلود رایگان پاورپوینت رشته مدیریت – پاورپوینت بهره وری ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پاورپوینت رشته مدیریت – پاورپوینت بهره وری “را از یاهو فایل دانلود نمایید.

پاورپوینت رشته مدیریت – پاورپوینت بهره وری

پاورپوینت-رشته-مدیریت--پاورپوینت-بهره-وری  بخشی از پاورپوینتموضوعبهره وری موضوع کوچک ، بی ارزش و گذرایی نیست که بتوان به سادگی از آنگذشت و حتی شاید این تحقیق ها هم ذره ای از این امر خطیر را بازگو نکند ،ولی قدم برداشتن در این راه خود گام مؤثری در ادامه آن می باشد.ورودبه عصرجدید عصر فراصنعتی، عصر اطلاعات عصر فرا ملی و ارتباطات نتیجهرشد و ارتقاء بهره وری است که نمونه های بارز آن استفاده بیشتر ازاتوماسیون کاربرد رباتها در تولید در کنار سیستمهای مدیریتی نوین می باشد. تنها در طول ۱۵ سال اخیر افزایش بهره وری در سطح جهان  ۴۵برابرشده است. تلاش برای بهبود بهره وری تلاش برای زندگی بهتر افراد جامعه است .تلاشبرای بهبود و استفاده مؤثر و کارآمد از منابع گوناگون چون نیروی کارسرمایه، مواد، انرژی و اطلاعات، هدف تمامی مدیران سازمانهای اقتصادی وواحدهای تولیدی صنعتی و مؤسسات خدماتی می باشد. وجود ساختار سازمانی مناسب،روشهای اجرائی کارآمد، تجهیزات و ابزار کار سالم، فضای کار متعادل و ازهمه مهمتر نیروی انسانی واجد صلاحیت و شایسته از ضروریاتی می باشند که براینیل به بهره وری مطلوب باید مورد توجه مدیران قرار گیرد.مشارکت کارکنان در امور و تلاشهای هوشیارانه و آگاهانه آنان همراه باانضباط کاری می تواند بر میزان بهره وری و تعمیر برای بهبود بهره وری بویژهدر یک محیط متلاطم و توأم با ناامنی تأثیر گذارد. روح فرهنگ بهبود بهرهوری باید در کالبد سازمان دمیده شود که در آن میان نیروی انسانی هسته مرکزیرا تشکیل می دهد.

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “پاورپوینت رشته مدیریت – پاورپوینت بهره وری  “توسط پورتال  یاهو فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو فایل

مطلب پیشنهادی

جزوه درسی داده کاوی ( Data Mining )

جزوه درسی داده کاوی ( Data Mining )

جزوه-درسی-داده-کاوی-(-data-mining-)

توضیحات:
جزوه درسی داده کاوی Data Mining مربوط به کلاس درس دکتر کاظمی پور، در 38 اسلاید بصورت فایل .pdf

جزوه حاضر یکی از جزوات کامل در زمینه داده کاوی اطلاعات می باشد که توسط دکتر کاظمی پور تدریس می شود. این جزوه بخشی از درس سیستم پشتیبان تصمیم گیری است.

در این جزوه به تعریف و معرفی کامل Data Mining پرداخته شده، جایگاه و نقش داده کاوی بیان گردیده، مراحل و اجزای یک فرآیند داده کاوی شرح داده شده و همچنین کاربردهای داده کاوی اعم از تجاری، علمی و امنیتی بطور کامل تشزیح شده است. به تکنیکهای داده کاوی پرداخته شده و همه این تکنیکها توضیح داده شده
در این جزوه خوشه بندی بطور کامل توضیح داده شده و همه روشهای خوشه بندی با طرح یک مثال تصویری بطور واضح تشریح شده است.

فهرست مطالب:
معرفی

معرفی داده کاوی و دلایل پیدایش آن
جایگاه داده کاوی
مراحل و اجزا یک فرایند داده کاوی
کاربردهای داده کاوی
کاربردهای تجاری
کاربردهای علمی
تکنیک های داده کاوی
دسته بندی
قواعد تداعی
خوشه بندی
جمع بندی
فهرست منابع

دانلود فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *