خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق بررسی معاد از دیدگاه قران

دانلود تحقیق بررسی معاد از دیدگاه قران

دانلود رایگان دانلود تحقیق بررسی معاد از دیدگاه قران ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق بررسی معاد از دیدگاه قران “را از یاهو فایل دانلود نمایید.

تحقیق بررسی معاد از دیدگاه قران در 16 صفحه با فرمت ورد شامل بخش های زیر می باشد: پدیده مرگ  استدلالهاى قرآن بر امکان معاد تناسخ و معاد تناسخ نامحدود یا مطلق تناسخ محدود به شکل نزولى تناسخ صعودى استدلالهاى قرآن بر لزوم معاد دو دلیل بر لزوم معاد منابع         پدیده مرگ  یکی از اندیشه‏هایی که همواره بشر را رنج داده است اندیشه مرگ و پایان‏ یافتن زندگی است . آدمی از خود می‏پرسد چرا به دنیا آمده‏ایم و چرا می‏میریم ؟ منظور از این ساختن و خراب کردن چیست ؟ آیا این کار لغو و بیهوده نیست ؟ استدلالهاى قرآن بر امکان معاد گرچه از آن نظر که ایمان و اعتقاد ما به قیامت از ایمان به قرآن‏و گفتار پیامبران سرچشمه مى‏گیرد لزومى ندارد که درباره قیامت به ذکر برهان و استدلال بپردازیم و یا شواهد و قرائن‏علمى بیاوریم، ولى نظر به اینکه خود قرآن کریم – لااقل براى نزدیک کردن مطلب به اذهان – به ذکر یک سلسله‏استدلالها پرداخته است و خواسته است افکار ما از راه استدلال و به طور مستقیم هم باجریان قیامت آشنا شود، ما به طور اخ …

این محصول ارزشمند “دانلود تحقیق بررسی معاد از دیدگاه قران  “توسط پورتال  یاهو فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع: یاهو فایل

مطلب پیشنهادی

تحقیق درباره ی قلب و ورزش ورزش

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : وورد
نوع فایل :  .doc ( قابل ويرايش و آماده پرينت )
تعداد صفحه : 22 صفحه

 قسمتی از متن .doc : 
 
1
‏ورزش و قلب
‏و تأثیر آن بر دستگاه گردش خون
‏مقدمه‏:
‏در راس تمامى برنامه هاى بهداشتى يك اصل مهم وجود دارد و آن اصلاح شيوه زندگى است که جز باتغذيه مناسب، پرهيز از استرس، ترك سيگار و ورزش حاصل نمى شود.
‏چنانچه این زندگی سالم با ‏دستورهای ‏ مذهبی‏ ازجمله روزه ‏ توام شود میزان تاثیر آن شگرف تر و بسی زیادتر خواهد بود.
‏ ‏در ميان عوامل موثربر کیفیت زندگی سالم( جدای از عوامل مذهبی) نقش ورزش از همه پررنگ تر است.
‏ شیوع روزافزون چاقی وبیماری های وابسته به آن که همه از بی تحرکی و فراوانی وسایل مدرن - که زندگی را راحت تر می کنند- حاصل می شود نشان دهنده ی این است که متاسفانه امروزه هنوز هم آدم های زیادی از ورزش و فواید آن غافلند.
‏ورزش یک عامل حیات بخش در حفظ سلامتی است از آن جهت که همواره با کاهش چاقی، فشارخون وچربی خون که همگی از عوامل موثر بربروز بیماری های قلبی و عروقی به شمار می رونده ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *