خانه / گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی / خانه ویران و زمان گنگ شد از حادثه ای، کز وقوعش دل من با سر زلفت پیوست

خانه ویران و زمان گنگ شد از حادثه ای، کز وقوعش دل من با سر زلفت پیوست

دانلود رایگان خانه ویران و زمان گنگ شد از حادثه ای، کز وقوعش دل من با سر زلفت پیوست ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ خانه ویران و زمان گنگ شد از حادثه ای، کز وقوعش دل من با سر زلفت پیوست “را از یاهو فایل دانلود نمایید.

• فایل Photoshop طرح : خانه ویران و زمان گنگ شد از حادثه ای، کز وقوعش دل من با سر زلفت پیوست   • شاعر: مصطفی غفاری   • طراح: نگاره نویسی   • محتوای فایل: شامل فایل psd و jpg با رزولیشن 2500×2500 و فونت مورد استفاده       سیلی ثانیه بر ساعت دیوار نشست ساعت از شرم درون عقربه هایش بشکست خانه ویران و زمان گنگ شد از حادثه ای، کز وقوعش دل من با سر زلفت پیوست   ______________________________ ** توجه: خواهشمندیم در صورت هرگونه مشکل در روند خرید و دریافت فایل از طریق بخش پشتیبانی در سایت مشکل خود را گزارش دهید. ** ** درخواست طرح‌های مورد نظر شما با هزینه توافقی: با ارسال شعر یا متن یا نوشته‌ی درخواستی خود به ایمیل negarehnevisi@gmail.com پس از پرداخت هزینه توافقی طرح مورد نظر خود را پس از پایان مهلت تعیین شده در ایمیل خود دریافت کنید. ** …

این محصول ارزشمند “خانه ویران و زمان گنگ شد از حادثه ای، کز وقوعش دل من با سر زلفت پیوست  “توسط پورتال  یاهو فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع: یاهو فایل

مطلب پیشنهادی

آگهی ترحیم طرح شماره دو

فایل لایه باز آگهی ترحیم زمینه مشکی مادر ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *