خانه / روانشناسی و علوم تربیتی / دانلود پایان نامه مقایسه مشکلات زنان عادی و ویژه (رشته مشاوره )

دانلود پایان نامه مقایسه مشکلات زنان عادی و ویژه (رشته مشاوره )

دانلود رایگان دانلود پایان نامه مقایسه مشکلات زنان عادی و ویژه (رشته مشاوره ) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود پایان نامه مقایسه مشکلات زنان عادی و ویژه (رشته مشاوره ) “را از یاهو فایل دانلود نمایید.

دانلود پایان نامه مقایسه مشکلات زنان عادی و ویژه (رشته مشاوره )

دانلود-پایان-نامه-مقایسه-مشکلات-زنان-عادی-و-ویژه-(رشته-مشاوره-)دانلود پایان نامه مقایسه مشکلات زنان عادی و ویژه (رشته مشاوره )نوع فایل : Word تعداد صفحات : 82فهرست مطالبفصل اول 1روسپیگری 2روسپی کیست 2فحشا بی پروایی جنسی 2انواع فواحش 3بیان مساله 4اهمیت و ارزش موضوع 4هدف های پژوهش 5فرضیه ها و سوالات پژوهش 6متغیرهای مورد مطالعه 7متغیر وابسته 7متغیر مستقل 7بیان فرضیه 9تعریف عملیاتی متغیرها 9فصل دوم 11ادبیات و پیشینه پژوهش 12فصل سوم 42جامعه مورد مطالعه 43روش جمع آوری اطلاعات 43روش های آماری برای تجزیه و تحلیل اطلاعات 44فصل چهارم (تجزیه و تحلیل داده ها) 45مقدمه 46فصل پنجم 53بحث و نتیجه گیری 54محدودیت 58پیشنهادات 59منابع 62چکیده پژوهشپژوهش حاضر به منظور مقایسه زنان عادی و ویژه پرداخته شده است . ابتدا مقدمه ای راجع به مسئله و تعریف موضوع مورد بحث پرداخته ایم . یعنی به تعریف روسپی و روسپیگری پرداخته ایم . بر هیچ کس پوشیده نیست که اهمیت مسئله فحشا و عواقب شوم آن ها را به سوی مطالعه این مساله کشانیده است . انسان در طول تاریخ از انواع انحراف ها و آسیب های اجتماعی رنج برده است و همواره در جستجوی علل و عوارض آن و رهایی از این مسائل بوده است . دادن اطلاعات پیرامون این موضوع به دختران جوان بی گناهی که ممکن است روزی بر اثر یک برخورد تصادفی یا پیش آمدی شوم به بدترین سرنوشت دچار شوند خدمت به سزایی است و جز وظایف هر شخص نسبت به اجتماعش است که باید ادا شود .هدف از پژوهش حاضر ، شناخت عوامل موثر در جامعه و هم خانواده که زمینه ساز به فحشا کشیده شدن زن ها می شود و اینکه با استفاده از داده ها و نتایج آماری شیوع این مساله را سنجیده و گستردگی آن را مورد بررسی قرار دهد . در این تحقیق جامعه مورد مطالعه در مورد زنانی است که در مراکز و کانون اصلاح و ترتبیت ویژه زنان تحت عناوین مرکز امیدوار و شفق نگه داری می شوند . و هم چنین زنان عادی که در کانون خانواده زندگی می کنند . روش نمونه گیری در این پژوهش روش نمونه گیری در دسترس است که تعداد نمونه در این تحقیق بالغ بر 80 نفر می باشد که 40 نفر آن ها از بین زنان ویژه و 40 نفر آن ها از بین زنان عادی انتخاب شده اند و مورد مطالعه قرار گرفته اند . و پرسشنامه را در اختیار آن ها قرار داده و این پرسشنامه ، پرسشنامه ای خود ساخته بوده است .در این پژوهش 5 فرضیه را مد نظر قرار داده ایم که به شرح زیر می باشد :1- مقایسه زنان عادی و ویژه از لحاظ میزان رضایتمندی زناشویی2- مقایسه زنان عادی و ویژه از لحاظ میزان اعتقاد به مسائل مذهبی3- مقایسه زنان عادی و ویژه از لحاظ میزان اعتماد به همسر4- مقایسه زنان عادی و ویژه از لحاظ میزان اجبار در ازدواج5- مقایسه زنان عادی و ویژه از لحاظ میزان تحصیلاتبعد از تجزیه و تحلیل داده های آماری به محاسبات آماری پرداخته ایم.

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “دانلود پایان نامه مقایسه مشکلات زنان عادی و ویژه (رشته مشاوره )  “توسط پورتال  یاهو فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو فایل

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت (اسلاید) تمرکز حواس

پاورپوینت (اسلاید) تمرکز حواس

پاورپوینت-(اسلاید)-تمرکز-حواس

توضیحات:
پاورپوینت تمرکز حواس، در حجم 12 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات کامل.

بخشی از متن:
استفاده از راهنما: استفاده از یک راهنما مثل انگشت سبابه، مداد و ... به هنگام مطالعه باعث تمرکز حواس بهتر، افزایش سرعت مطالعه و ... می شود.
خط کشیدن زیر مطالب مهم: این کار باعث برقراری تمرکز حواس و جلوگیری از حواس پرتی می شود.

فهرست مطالب:
1.مقدمه تمرکز و توجه
2.روش های تقویت تمرکز حواس
1- آمادگی برای مطالعه: برای شروع مطالعه باید خود را از جهات مختلف آماده کرد. 
2- آمادگی بدنی: به رشد و تکامل طبیعی بدن، تندرستی و نداشتن نقص های بدنی مربوط می شود.
3- آمادگی ذهنی: خصوصیاتی نظیر رشد گویایی سالم، قدرت تعبیر و تفسیر اشکال، درک همانندی و ناهمانندی ها میان کلمات و ...
4- آمادگی روانی: خستگی، بی قراری، بی تابی، واکنش های منفی به خود و دیگران، ضعف اعتماد به نفس و غیره نشانه نبودن آمادگی روانی است.
5- داشتن علاقه به موضوع مورد مطالعه: داشتن علاقه نسبت به موضوع مورد مطالعه و کاربرد ماهرانه فنون مطالعه باعث به خاطر سپردن و یادآوری راحت مطالب می شود. 
6- تعیین هدف: بدون داشتن هدف، یادگیری کاری بس دشوار و غیر ممکن است و مطالعه بدون هدف یکی از عادات غلط مطالعه است
3.مهارت های تقویتی 
4. نوشتن پنهانی 
5. راه رفتن روی پنجه
دانلود فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *