خانه / کتاب ، جزوه / دانلود کتاب حقوق سازمان های بین المللی -دکتر سعید داود آقایی -پیام نور

دانلود کتاب حقوق سازمان های بین المللی -دکتر سعید داود آقایی -پیام نور

دانلود رایگان دانلود کتاب حقوق سازمان های بین المللی -دکتر سعید داود آقایی -پیام نور ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود کتاب حقوق سازمان های بین المللی -دکتر سعید داود آقایی -پیام نور “را از یاهو فایل دانلود نمایید.

دانلود کتاب حقوق سازمان های بین المللی پیام نور رشته : حقوق تعداد صفحات : 243  فایل : pdf …

این محصول ارزشمند “دانلود کتاب حقوق سازمان های بین المللی -دکتر سعید داود آقایی -پیام نور  “توسط پورتال  یاهو فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو فایل

مطلب پیشنهادی

آموزش تولید و پروش قارچ دکمه ای به زبان ساده فصل پنجم

در این مجموعه با موارد زیر آشنا می شوید. وضایف خاک پوششی لوازم مورد نیاز خاک پوششی خاک های ایرانی مراحل ساخت و آماده سازی خاک پوششی خاک های خارجی که در ایران استفاده می شود.   این مجموعه حاصل تلاش چند ساله و تحقیق و پژوهش، تجربیات کاری اینجانب و همچنین شاگردی در محضر استادانی همچون دکتر خباز جلفایی، دکتر ریاحی، دکتر افشار، دکتر انتصاری، مهندس نوربخش، مهندس حبیبی و... در مرکز آموزش عالی امام خمینی (ره)  وزارت جهاد کشاورزی می باشد. طراحی و ساخت این فایل چند سال به طول انجامید تا سرانجام این مجموعه آماده استفاده دانشجویان و علاقمندان به تولید و پرورش قارچ دکمه ای گردد (93-1390). در این مجموعه سعی شده مطالب ساده و روان بیان شود تا به راحتی برای همه قابل فهم و درک باشد. در پایان امیدوارم این نرم افزار مفید واقع شود. مزیت های این فایل عبارتند از:  آموزش آن سریع و آسان است.آموزش در مجموعه از نوع کتاب های الکترونیکی است.متن آن ساده  و قابل فهم برای همه می باشد.مطالب کاملاً علمی و کاربردی است.جزئیات مطالب بصورت کامل بیان شده است. ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *