خانه / حسابداری / ارائه مدلی برای حسابداری مدیریت زیست محیطی با رویکرد چرخه عمر محصول AHP فازی

ارائه مدلی برای حسابداری مدیریت زیست محیطی با رویکرد چرخه عمر محصول AHP فازی

دانلود رایگان ارائه مدلی برای حسابداری مدیریت زیست محیطی با رویکرد چرخه عمر محصول AHP فازی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ ارائه مدلی برای حسابداری مدیریت زیست محیطی با رویکرد چرخه عمر محصول AHP فازی “را از یاهو فایل دانلود نمایید.

ارائه مدلی برای حسابداری مدیریت زیست محیطی با رویکرد چرخه عمر محصول AHP فازی

ارائه-مدلی-برای-حسابداری-مدیریت-زیست-محیطی-با-رویکرد-چرخه-عمر-محصول-ahp-فازی امروزه مدیران دریافته اند، هزینه های مرتبط با محیط زیست به شرط آنکه به درستی شناسایی، اندازه گیری و تخصیص داده شوند به صرفه جویی و ایجاد سود بالقوه می انجامند. حسابداری مدیریت زیست از این پس شرکتها را قادر میسازد اثرات خود را بر طبیعت و محیط زیست تجزیه و تحلیل، و مدیران را نسبت به این موضوع و تاثیر مالی که شرکت بر طبیعت دارد، آگاه کنند. در این مقاله ضمن بررسی جنبه مختلف حسابداری مدیریت و چرخه تولید محصول با استفاده از تحلیل سلسله مراتبی فازی به رتبه بندی میزان رعایت معیارهای مختلف زیست محیطی تولید در شرکت تولیدی سیم و کابل تبریز می پردازیم. مطابق یافته های پژوهش در این شرکت، کیفیت، انتشار در هوا، آب یا خاک، پیش بینی آلودگی، هزینه، پیش بینی آلودگی و انعطاف پذیری دارای رتبه پایینی بودند که ضروریست برای ارتقا این معیارها اقدامات لازم به عمل آید.

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “ارائه مدلی برای حسابداری مدیریت زیست محیطی با رویکرد چرخه عمر محصول AHP فازی  “توسط پورتال  یاهو فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو فایل

مطلب پیشنهادی

بررسی تأثیر حق بیمه‌ی دریافتی شرکت‌های بیمه بر میزان سرمایه‌گذاری آن‌ها در بازار مالی

بررسی تأثیر حق بیمه‌ی دریافتی شرکت‌های بیمه بر میزان سرمایه‌گذاری آن‌ها در بازار مالی

بررسی-تأثیر-حق-بیمه‌ی-دریافتی-شرکت‌های-بیمه-بر-میزان-سرمایه‌گذاری-آن‌ها-در-بازار-مالی

توضیحات:
مقاله ترجمه شده بررسی تأثیر حق بیمه‌ی دریافتی شرکت‌های بیمه بر میزان سرمایه‌گذاری آن‌ها در بازار مالی (با تاکید بر بیمه عمر)، در قالب فایل pdf، همراه با مقاله انگلیسی زبان اصلی مربوط به سال 2015.

عنوان اصلی مقاله:
Foreign versus domestic institutional investors in emerging markets: Who contributes more to firm-specific information flow 

سال چاپ: 2015
منبع:
China Journal of Accounting Research

چکیده:
همان‌طور که میدانیم شرکت‌های بیمه با دریافت مبالغی تحت عنوان حق بیمه، خسارت‌های احتمالی خاصی را تعهد می‌کنند. ازآنجاکه بین دریافت مبالغ حق بیمه و پرداخت خسارت احتمالی وقفه‌ی طولانی وجود دارد، این وجوه در شرکت به‌صورت راکد باقی نمی‌ماند و در بخش‌های مختلفی سرمایه‌گذاری می‌شوند. بنابراین توجه به بخش سرمایه‌گذاری شرکت‌های بیمه و عوامل مؤثر بر آن از عوامل مهم و مؤثر در صنعت بیمه می‌باشد. این مقاله به بررسی ارتباط حق بیمه‌ی عاید شده‌ی شرکت‌های بیمه و سرمایه‌گذاری آن‌ها در بازار مالی می‌پردازد و اثر هرکدام از دو رشته‌ی حق بیمه‌ی زندگی و حق بیمه‌ی غیرزندگی را بر سرمایه‌گذاری شرکت‌های بیمه در بازار مالی موردبررسی قرار می‌دهد.

فهرست مطالب:
چکیده
واژگان کلیدی
مقدمه
طرح موضوع
مفهوم سرمایه گذاری و بازدهی
بیمه و سرمایه گذاری
فرضیه های تحقیق
نتیجه گیری
منابع
دانلود فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *