خانه / حسابداری / تاثیر سبک حسابرس بر ویژگی های کیفی اطلاعات حسابداری

تاثیر سبک حسابرس بر ویژگی های کیفی اطلاعات حسابداری

دانلود رایگان تاثیر سبک حسابرس بر ویژگی های کیفی اطلاعات حسابداری ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تاثیر سبک حسابرس بر ویژگی های کیفی اطلاعات حسابداری “را از یاهو فایل دانلود نمایید.

تاثیر سبک حسابرس بر ویژگی های کیفی اطلاعات حسابداری

تاثیر-سبک-حسابرس-بر-ویژگی-های-کیفی-اطلاعات-حسابداری در مقاله حاضر با استفاده از آطلاعات ثبت شده در پایگاه موسسه اطلاعات علمی به بررسی وضعیت تولیدات علمی حسابداری و مالی محققان ایران بین سال 2003 تا 2013 پرداخته شده است. برابر یافته ها در طول سال های مورد بررسی، تعداد 227 عنوان در قالب، 217 عنوان (95 درصد) مقاله، 7 عنوان (3 درصد) مقاله مروری، 3 عنوان (1 درصد) مقاله کنفرانس و 3 عنوان (1 درصد) بررسی کتاب از پژوهشگران ایرانی در پایگاهWeb of Science  نمایه شده است. از نظر موضوعی، حوزه “OPERATIONS RESEARCH MANAGEMENT SCIENCE”، با 66 مقاله در رتبه اول قرار گرفت. زبان اصلی تمامی مقالات نمایه شده انگلیسی است. از نظر سال انتشار، بیشترین تولیدات علمی در سال 2013 و کمترین آنها در سال 2005 انجام ثبت شده است. دانشگاه تهران با انتشار 63 عنوان تولید علمی پر تولیدترین دانشگاه و رضا راعی، غلامرضا جعفری و میثم بلگوریان با انتشار 8 مقاله به عنوان کوشاترین نویسندگان شناسایی شدند. نویسندگان ایرانی بیشترین میزان همکاری (9 مقاله) را با نویسندگان ایالات متحده آمریکا داشتند. کشورهای کانادا، انگلستان، مالزی، ترکیه و آلمان در رتبه های بعدی قرار دارند.EXPERT SYSTEMS WITH APPLICATIONS  نشریه ای است که بیشترین تعداد مقالات حسابداری و مالی ایرانیان را منتشر کرده است

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “تاثیر سبک حسابرس بر ویژگی های کیفی اطلاعات حسابداری  “توسط پورتال  یاهو فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو فایل

مطلب پیشنهادی

یک سیستم اطلاعات برای مدیریت مواد پایدار با حسابداری جریان مواد و تجزیه و تحلیل ورودی خروجی – ضایعات

یک سیستم اطلاعات برای مدیریت مواد پایدار با حسابداری جریان مواد و تجزیه و تحلیل ورودی خروجی - ضایعات

یک-سیستم-اطلاعات-برای-مدیریت-مواد-پایدار-با-حسابداری-جریان-مواد-و-تجزیه-و-تحلیل-ورودی-خروجی--ضایعات

توضیحات:
مقاله ترجمه شده یک سیستم اطلاعات برای مدیریت مواد پایدار با حسابداری جریان مواد و تجزیه و تحلیل ورودی خروجی - ضایعات، در قالب فایل pdf و در حجم 23 صفحه، همراه با فایل pdf مقاله اتگلیسی زبان اصلی مربوط به سال 2017.

عنوان مقاله انگلیسی:

An information system for sustainable materials management with material flow accounting and waste inputeoutput analysis
سال چاپ: 2017
منبع:
Sustainable Environment Research 27 (2017) 135e145
بخشی از متن:
مدیریت مواد پایدار بر پویایی مواد در فعالیت های اقتصادی و زیست محیطی برای بهینه سازی راندمان مصرف و کاهش اثرات زیست محیطی، تمرکز کرده است. سیستم اطلاعات مبتنی بر وب برای تجزیه و تحلیل مسائل مربوط به مصرف منابع و تولید ضایعات توسعه یافته، و کشورها را قادر به مدیریت منابع و ضایعات از دیدگاه طول عمر کرده است. این سیستم پیشگام از ویژگی چارچوب چهار لایه برخوردار است، که به ادغام اطلاعات در جریان مادی فعالیت های اقتصادی با حسابداری جریان مواد و تجزیه و تحلیل ورودی خروجی ضایعات می پردازد. در این چارچوب، کاربردهای مختلفی برای ضایعات و مدیریت منابع - ذینفعان توسعه داده شده اند. داشبورد سلسله مراتبی و تعاملی اجازه می دهد تا مروری مناسب بر مواد در سراسر اقتصاد، ضایعات و گردش منابع ثانویه حاصل گردد. علاوه بر این، سیستم می تواند جریان مواد را از طریق فعالیت های زنجیره تامین تولید و مصرف ردیابی کند. این سیستم در ادغام با مدل های اقتصادی، می تواند سربار ممکن در مرکز مدیریت فعلی ضایعات را پیش بینی کرده و یک سیستم پشتیبانی از تصمیم گیری را برای طراحی استراتژی به رویکرد پایداری منابع فراهم کند. محدودیت های سیستم فعلی، محرکی برای توسعه بیشتر آن در آینده هستند.

فهرست مطالب:
چکیده
واژگان کلیدی
مقدمه بین مساله
شاخص های مورد مطالعه
نتیجه گیری و چشم انداز آتی
دانلود فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *