خانه / مدیریت / خلاصه کتاب بهره وری و تجزیه و تحلیل آن در سازمان ها

خلاصه کتاب بهره وری و تجزیه و تحلیل آن در سازمان ها

دانلود رایگان خلاصه کتاب بهره وری و تجزیه و تحلیل آن در سازمان ها ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ خلاصه کتاب بهره وری و تجزیه و تحلیل آن در سازمان ها “را از یاهو فایل دانلود نمایید.

خلاصه کتاب بهره وری و تجزیه و تحلیل آن در سازمان ها

خلاصه-کتاب-بهره-وری-و-تجزیه-و-تحلیل-آن-در-سازمان-هااین  کتاب ارزشمند نوشته شهنام طاهری و متعلق به انتشارات هستان است. خلاصه کتاب پیش رو 126 صفحه ای است و برای عزیزانی که قصد ورود به دوره دکتری مهندسی صنایع دارند بسیار مناسب می باشد. فایل مزبور دارای 9 فصل است از جمله: مفهوم بهره وری، ضرورت مدیریت فراگیر بهره وری، مفهوم و فلسفه مدیریت فراگیر بهره وری،اندازه گیری بهره وری، بهبود بهر وری، بهره وری نیروی انسانی،مدیریت نسبتها، اصول مدیریت بهره وری،قضایای کاربردی.

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “خلاصه کتاب بهره وری و تجزیه و تحلیل آن در سازمان ها  “توسط پورتال  یاهو فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو فایل

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت استراتژی بازاریابی و فروش در شرایط بحران

پاورپوینت استراتژی بازاریابی و فروش در شرایط بحران

پاورپوینت-استراتژی-بازاریابی-و-فروش-در-شرایط-بحران

توضیحات:
پاورپوینت استراتژی بازاریابی و فروش در شرایط بحران، در حجم 54 اسلاید

بخشی از متن:
مفهوم بحران می تواند به معنای انحراف از وضعیت تعادل عمومی رابطه سازمان با محیط یا تعریفی از خصوصیت محیطی باشد که سازمان مجبور است به صورت مستمر از آن آگاهی داشته باشد. یک بحران سازمانی صرفا فاجعه ای نظیر رکود اقتصادی، سقوط یک هواپیما نیست که باعث خسارات شدید محیطی می شوند، بلکه می تواند دارای شکل هایی متنوع نظیر: بد نام شدن محصول، مخدوش شدن خدمات پشتیبانی، تحریم محصولات، اعتصاب، رشوه خواری، بلایای طبیعی در زمینه انهدام محصول، خرابی سیستم اطلاعات شرکت باشد.

براساس نظرات پیترسون و کلایر، مدیریت بحران تلاش نظام یافته توسط اعضای سازمان همراه با ذی نفعان خارج از سازمان، در جهت پیشگیری از بروز بحران ها و یا مدیریت اثر بخش بحران در زمان وقوع است
دانلود فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *