خانه / پزشکی / دانلود تحقیق برونشیت‌ مزمن bronchitis chronic

دانلود تحقیق برونشیت‌ مزمن bronchitis chronic

دانلود رایگان دانلود تحقیق برونشیت‌ مزمن bronchitis chronic ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق برونشیت‌ مزمن bronchitis chronic “را از یاهو فایل دانلود نمایید.

دانلود تحقیق برونشیت‌ مزمن bronchitis chronic

دانلود-تحقیق-برونشیت‌-مزمن-bronchitis-chronicدانلود تحقیق با موضوع برونشیت‌ مزمن bronchitis chronic که شامل 7 صفحه و بشرح زیر میباشد :نوع فایل : فرمت قابل ویرایش  Wordبرونشیت به معنای  التهاب لوله های برونشی( نایژکها ) می باشد. زمانیکه نایژکها ملتهب یا عفونی می شوند، هوای کمتری قادر به عبور و ورود و خروج به ریه ها خواهد بود و معمولاً فرد مقادیر زیادی خلط در طی سرفه  دفع می کند. بسیاری از افراد در طول زندگی ممکن است به برونشیت حاد دچار شوند که همراه با سرفه و دفع خلط در طی سرماخوردگی می باشد. برونشیت حاد معمولاً همراه با تب نیست……برونشیت مزمن بصورت وجود سرفه خلط دار در اکثر روزهای یک ماه  و در سه ماه از سال و برای دو سال پی در پی  در عدم حضور سایر بیماریهای زمینه ای که منجر به بروز سرفه می شوند تعریف می شود …….فهرست محتوابرونشیت مزمن چیست؟علایم‌ شایععللمواد تحریک‌کننده‌ عبارتند از چه کسانی مستعد ابتلا به برونشیت مزمن می باشند ؟حملات برونشیت مزمن چگونه است؟سرما خوردگی هابرونشیت مزمن تا چه اندازه جدی و خطرناک است؟عوامل‌ افزایش‌دهنده‌ خطرعواقب‌ مورد انتظارعوارض‌ احتمالیدرمانداروهافعالیترژیم غذاییدر این‌ شرایط‌ به‌ پزشک‌ مراجعه‌ نمایید:

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “دانلود تحقیق برونشیت‌ مزمن bronchitis chronic  “توسط پورتال  یاهو فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو فایل

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت (اسلاید) ضایعه نخاعی

پاورپوینت (اسلاید) ضایعه نخاعی

پاورپوینت-(اسلاید)-ضایعه-نخاعی

توضیحات:
پاورپوینت درباره ضایعه نخاعی، در حجم 32 اسلاید.

بخشی از متن:
از عوامل مهم اختلالات حسی، حرکتی، دستگاه ادراری و یا ترکیبی از این موارد است. تصادفات اتومبیل شایع ترین علت آسیب های طناب نخاعی هستند.ضربه های وارد بر ستون مهره ای ممکن است باعث آسیب نخاع،ریشه اعصاب نخاعی و یا هر دو شود.

فهرست مطالب:
ضایعه طناب نخاعی
علل
آسیب های ضربه ای
آسیب های غیرضربه ای
الگوهای آسیب طناب نخاعی
ضایعات ناکامل
سطح آسیب
علایم،نشانه ها و عوارض
کدام ضایعه های نخاعی قابل درمانند؟
جراحی چه کمکی به نخاع آسیب دیده می کند؟
دانلود فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *