خانه / ریاضی / دانلود تحقیق شبکه ها و تطابق در گراف

دانلود تحقیق شبکه ها و تطابق در گراف

دانلود رایگان دانلود تحقیق شبکه ها و تطابق در گراف ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق شبکه ها و تطابق در گراف “را از یاهو فایل دانلود نمایید.

دانلود تحقیق شبکه ها و تطابق در گراف

دانلود-تحقیق-شبکه-ها-و-تطابق-در-گرافدانلود تحقیق رشته ریاضی کاربردی با موضوع شبکه ها و تطابق در گرافنوع فایل : Word تعداد صفحات : 49رشته ریاضی کاربردیشبکه ها و تطابق در گراففهرست مطالبمقدمه فصل 1 شبکه ها 1-1 شارش ها 1-2 برش ها 1-3 قضیه شارش ماکزیمم – برش مینیمم 1-4 قضیه منجر فصل 2 تطابق ها 2-1 انطباق ها 2-2 تطابق ها و پوشش ها در گراف های دو بخش 2-3 تطابق کامل 2-4 مسأله تخصبص شغل منابعشبکه ها1-1 شارش هاشبکه های حمل و نقل، واسطه‌هایی برای فرستادن کالاها از مراکز تولید به فروشگاهها هستند. این شبکه ها را می‌توان به صورت یک گراف جهت دار با یک سری ساختارهای اضافی درنظر گرفت و آن ها را به صورت کارآیی مورد تحلیل و بررسی قرار داد. این گونه گراف های جهت دار، نظریه ای را به وجود آورده اند که موضوع مورد بحث ما در این فصل می باشد. این نظریه ابعاد وسیعی از کاربردها را دربرمی‌گیرد.تعریف 1-1 فرض کنیم N=(V,E) یک گراف سودار همبند بیطوقه باشد. N را یک شبکه یا یک شبکه حمل و نقل می‌نامند هرگاه شرایط زیر برقرار باشند:(الف) رأس یکتایی مانند وجود دارد به طوری که ، یعنی درجه ورودی a، برابر 0 است. این رأس a را مبدأ یا منبع می‌نامند.(ب) رأس یکتایی مانند به نام مقصد یا چاهک، وجود دارد به طوری که od(z)، یعنی درجه خروجی z، برابر با 0 است.(پ) گراف N وزندار است و از این رو، تابعی از E در N، یعنی مجموعه اعداد صحیح نامنفی، وجود دارد که به هر کمان یک ظرفیت، که با نشان داده می‌شود، نسبت می‌دهد.برای نشان دادن یک شبکه، ابتدا گراف جهت زمینه آن (D) را رسم کرده و سپس ظرفیت هر کمان را به عنوان برچسب آن کمان قرار می‌دهیم…

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “دانلود تحقیق شبکه ها و تطابق در گراف  “توسط پورتال  یاهو فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو فایل

مطلب پیشنهادی

پکیج کامل قضایا و شگردهای مشتق گیری

پکیج کامل قضایا و شگردهای مشتق گیری

پکیج-کامل-قضایا-و-شگردهای-مشتق-گیریجزوه تایپ شده ، رنگی و مصور + فیلم آموزشی "قضایا و شگردهای مشتق گیری "
( فصل چهارم ریاضی 3 تجربی - فصل پنجم حسابان )
در این فایل ، دومین درس از فصل چهارم ریاضی سوم تجربی و فصل پنجم حسابان نظام قدیم در قالب 1 فایل ویدئویی و جزوه های آن قرار داده شده است. این فایل برای کسانی مناسب است که قصد دارند کتاب ریاضی 3 تجربی یا حسابان را امتحان بدهند یا در کنکور سراسری شرکت نمایند. زمان کل فایل های آموزشی 74 دقیقه و تعداد صفحات جزوه ها 8 صفحه می باشد. در تمام این دوره آموزشی ، مسائل متنوع از داخل و بیرون کتاب حل شده است و به حل نمونه سوالات امتحانی سال های گذشته پرداخته ایم. در حین تدریس به نکات ریز کنکوری نیز اشاره شده است تا دانش آموز از همین الان آمادگی ها لازم برای شرکت در امتحان کنکور را داشته باشد.

مزایای بسته آموزشی
- تدریس جامع کلیه ی مطالب مربوط به عناوین نامبرده
- حل و تحلیل مثال های مهم کتاب
- حل مسائل مهم امتحانی خارج از کتاب
- ارائه نکات ریز و ظریف کنکوری
- استفاده از جدول ، نمودار و تصاویر آموزشی و رنگی زیبا جهت بالا رفتن کیفیت آموزش
- قابل پخش بودن ویدئوها با کامپیوتر ، لب تاب و تلویزیون

ویژگی های بسته آموزشی
- تعداد سرفصل های تدریس شده:1
- زمان آموزش: 74 دقیقه
- تعداد صفحات جزوه : 8
- حجم فایل اصلی: 93 مگابایت

سرفصل های آموزشی
- روش های محاسبه مشتق

شامل آموزش مفاهیمِ: معرفی و اثبات قضایای مشتق گیری - محاسبه مشتق مجموع و تفریق توابع - محاسبه مشتق حاصل ضرب توابع - محاسبه مشتق تقسیم توابع - مشتق توابع رادیکالی

سرفصل کامل تمام دروس فصل 4 ریاضی 3 تجربی و فصل پنجم حسابان به صورت زیر است:
- آشنايي با مفهوم مشتق
- روش های محاسبه مشتق
- آهنگ تغییرات
- مشتق توابع مثلثاتی و توابع وارون

جزوات و فیلم های آموزشی سایر عناوین و دروس مربوط به کتاب حاضر و سایر کتاب ها را می توانید از همین سایت دانلود کنید.

در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی ، سوال درسی و غیردرسی ، انتقاد یا پیشنهاد با ما تماس بگیرید. 09386178303 (همه روزه 8 صبح تا 11 شب - حتی روزهای تعطیل)

دانلود فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *