سرخط خبرها
خانه / مکانیک / دانلود مقاله تحقیقی انژکتور چیست و سیستم سوخت رسانی انژکتوری چگونه کار می کند

دانلود مقاله تحقیقی انژکتور چیست و سیستم سوخت رسانی انژکتوری چگونه کار می کند

دانلود رایگان دانلود مقاله تحقیقی انژکتور چیست و سیستم سوخت رسانی انژکتوری چگونه کار می کند ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله تحقیقی انژکتور چیست و سیستم سوخت رسانی انژکتوری چگونه کار می کند “را از یاهو فایل دانلود نمایید.

دانلود مقاله تحقیقی انژکتور چیست و سیستم سوخت رسانی انژکتوری چگونه کار می کند

دانلود-مقاله-تحقیقی-انژکتور-چیست-و-سیستم-سوخت-رسانی-انژکتوری-چگونه-کار-می-کنددانلود مقاله تحقیقی با موضوع انژکتور چیست و سیستم سوخت رسانی انژکتوری چگونه کار می کندنوع فایل : Word تعداد صفحات : 10فهرست محتوا پیشگفتاراز نظر تئوری یک کیلوگرم سوخت می بایست با 6/14 کیلوگرم هوا بسوزد تا اشتغال کامل صورت گیرید . ولی ان فقط در حالت تئوری صادق است . با زیاد کردن هوا در مخلوط فوق ، مخلوط فقیر سوختی پدید می آید که در آن شاهد اکسیژن در گازهای اگزوز هستیم و با زیاد کردن مقدار سوخت در مخلوط ، مخلوط غنی سوختی پدید می آید که در آن صورت شاهد ئیدروکربن نسوخته در گازهای اگزوز می باشیم .از لحاظ اقتصادی (مصرف کمتر ) بهترین مخلوط ، مخلوط فقیر سوختی با نسبت هوا به سوخت 1/18 است . در حالی که برای بدست آوردن بیشترین توان موتور باید مخلوطی غنی سوختی با نسبت 1/12 الی 1/13 بکار برد .پس همانطور که دیده می شود محدوده وسیعی از نسبت هوا به سوخت وجود دارد که سیستم سوخت رسانی می بایست طبق شرایط مختلف کار موتور جوابگوی آن باشد . روی زمین اصل ساختمان کاربراتورها پیچیده تر شده و مدارات مختلفی (عمدتاً پنچ مدار) به شرح ذیل در آن بوجود آمده است …1- مدار اصلی (Main circuit) : 2- مدار دور آرام (Idle circuit) : 3- پمپ شتاب دهنده (Accelerator pump): 4- مدار قدرت (Power enrichment circuit) : 5- مدار شوک (Choke circuit) : سیستم انژکتوری : سیستم سوخت رسانی انژکتوری از اجزاء زیر تشکیل شده است :1- ECU (Electronic Control Unit) : 2- سنسورهای موتور (Engin Sensors) :چند نمونه از این سنسورها به صورت ذیل معرفی می گردند :سنسور اکسیژن : انژکتور (INGECTOR) : ECU و سیستم جرقه زنی اتومبیل بررسی علم کاهش مصرف سوخت خودروهای هیبرید در مقایسه با خودرو های احتراق داخلی1- مقدمهسیستم های هیبرید دارای انواع و اقسام بسیار متنوع است که به طور خلاصه می توان آنها را در سه گروه اصلی سری ،‌موازی و ترکیبی دسته بندی کرد . در سیستم هیبرید می توان از انواع مختلف مولدهای لنرژی همچون مجموعه های موتور ژنراتور ، پل سوختی ، توربو ژنراتور وحتی پیلهای خورشیدی استفاده کرد و برای ذخیره کردن انرژی بهره گرفت . بسته به میزان توان ، ظرفیت و نحوه عملکرد هر جزء از سیستم هیبرید ، خودرو مربوطه دارای مشخصات کاملاً متفاوتی خواهد بود . به عنوان مثال خودرو هیبرید می توان در مقایسه با خودرو هیبرید می تواند در مقایسه با خودروهای معادل آن دارای منحنی گشتاور – سرعت بهتر ، میزان سوخت مصرفی کمتر ، برد بیشتر، شتاب اولیه بالاتر و یا آلودگی کمتر باشد .2- بررسی علت تلفات سوخت در موتوردرونسوز خودروهای معمولیمقایسه نتایج به دست آمده و نتیجه گیری 

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “دانلود مقاله تحقیقی انژکتور چیست و سیستم سوخت رسانی انژکتوری چگونه کار می کند  “توسط پورتال  یاهو فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو فایل

مطلب پیشنهادی

دانلود مقاله گیربکس اتوماتیک خودرو

این محصول با ارزش " دانلود مقاله گیربکس اتوماتیک خودرو "را از یاهو فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *