خانه / اقتصاد / دانلود مقاله تحقیقی با موضوع نحوه تشکیل صندوق بین المللی پول و سیاست های این بخش.Doc

دانلود مقاله تحقیقی با موضوع نحوه تشکیل صندوق بین المللی پول و سیاست های این بخش.Doc

دانلود رایگان دانلود مقاله تحقیقی با موضوع نحوه تشکیل صندوق بین المللی پول و سیاست های این بخش.Doc ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله تحقیقی با موضوع نحوه تشکیل صندوق بین المللی پول و سیاست های این بخش.Doc “را از یاهو فایل دانلود نمایید.

دانلود مقاله تحقیقی با موضوع نحوه تشکیل صندوق بین المللی پول و سیاست های این بخش.Doc

دانلود-مقاله-تحقیقی-با-موضوع-نحوه-تشکیل-صندوق-بین-المللی-پول-و-سیاست-های-این-بخش-docدانلود مقاله تحقیقی با موضوع نحوه تشکیل صندوق بین المللی پول و سیاست های این بخشنوع فایل : Word تعداد صفحات : 28فهرست محتوا احمدی نژاد سیاست  صندوق بین‌المللی پول را بیان کردمالیات بر ارزش افزوده سال 86 اجرا می‌شودمتمم بودجه عامل انبساطی شدن سیاستهای مالیموجودی حساب ذخیره ارزی در پایان سال 85 به 4/12 میلیارد دلار می رسد تلاشهای بانک مرکزی برای کنترل نقدینگی با انتشار اوراق مشارکت به جایی نرسیدکاهش نرخ سود فشارهای انبساطی پولی کشور را تعدیل کرد ذخایر ارزی ایران به 6/55 میلیارد دلار رسید اقتصاد ایران با خطر فشارهای تورمی مواجه است صندوق بین المللی پول: یارانه شکر را حذف کنیددولت قادر به کاهش نقدینگی به کمتر از 30درصد نخواهد بودبخش مالی ایران در تسلط بانکهای دولتی بزرگصندوق بین المللی پول دو سناریو برای اقتصاد ایران طراحی کردآغاز اصلاحات ساختاری صندوق بین المللی پولساختار صندوق 

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “دانلود مقاله تحقیقی با موضوع نحوه تشکیل صندوق بین المللی پول و سیاست های این بخش.Doc  “توسط پورتال  یاهو فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو فایل

مطلب پیشنهادی

تحقیق اقتصاد مقاومتی، الزامات، راهکارها، موانع

تحقیق اقتصاد مقاومتي، الزامات، راهكارها، موانع

تحقیق-اقتصاد-مقاومتي-الزامات-راهكارها-موانع

توضیحات:
تحقیق اقتصاد مقاومتي، الزامات، راهكارها، موانع، در قالب فایل pdf و در 12 صفحه.

اين تحقیق مروري است بر تعاريف وهدف اقتصادمقاومتي و همچنين سعي شده است الزامات و راهكارهاي فراگير شدن حركت جهادي براي تحقق اقتصاد مقاومتي مورد بررسي قرار گيرد. موضوع ديگري كه در اين مقاله بررسي ميشود،چالشها و موانع مهم دراجرا و تحقق اقتصاد مقاومتي است.

بخشی از متن:
اقتصاد كشور با اعمال تحريمهاي اقتصادي بين المللي در شرايط خاصي قرار گرفته است ، ودر اين شرايط رويكرد اقتصاد مقاومتي از سوي رهبر انقلاب مطرح شد. رهبر انقلاب در ارائه تعريفي از اقتصاد مقاومتي فرمودند "در اين اقتصاد هم روند پيشرفت كشور حفظ شود و هم آسيب پذيري نظام اقتصادي در مقابل ترفندهاي دشمنان كاهش يابد".

فهرست مطالب:
چکیده
کلید واژه
مقدمه
تعریف اقتصاد مقاومتی
اقتصاد مقاومتی
اقتصاد ترمیمی
اقتصاد دفاعی
اقتصاد الگو
هدف از اقتصاد مقاومتي
الزامات لازم براي تحقق اقتصاد مقاومتي
راهكارها ي تحقق اقتصاد مقاومتي
چالشها و موانع تحقق و اجراي اقتصاد مقاومتي
برخي از موانع تحقق و اجراي اقتصاد مقاومتي
نتیجه گیری
منابع و مآخذ
دانلود فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *