سرخط خبرها
خانه / عمران / دانلود مقاله مقایسه الیاف فولادی با الیاف مصنوعی در مخلوط شاتکریت

دانلود مقاله مقایسه الیاف فولادی با الیاف مصنوعی در مخلوط شاتکریت

دانلود رایگان دانلود مقاله مقایسه الیاف فولادی با الیاف مصنوعی در مخلوط شاتکریت ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله مقایسه الیاف فولادی با الیاف مصنوعی در مخلوط شاتکریت “را از یاهو فایل دانلود نمایید.

دانلود مقاله مقایسه الیاف فولادی با الیاف مصنوعی در مخلوط شاتکریت

دانلود-مقاله-مقایسه-الیاف-فولادی-با-الیاف-مصنوعی-در-مخلوط-شاتکریتدانلود مقاله مقایسه الیاف فولادی با الیاف مصنوعی در مخلوط شاتکریتنوع فایل : Wordتعداد صفحات : 20فهرست و پیشگفتارچکیده:همانطور که می دانیم شاتکریت عبارت است از ملات یا بتنی که با فشار هوا و سرعت زیاد به سطح کار پاشیده می شود یا به عبارت دیگر بتن بدون قالب بندی میباشد. مزیت استفاده از شاتکریت در پروژه های فراوانی در سر تا سر دنیا به اثبات رسیده است. زمانی که پیشرفته ترین تکنولوژی ها مورد استفاده قرار می گیرد کارایی الیاف بطور کلی برابر یا بهتر از سیستم سنتی مش فولادی است. در این پروژه مزایای استفاده از الیاف در شاتکریت در مقایسه با مش فولادی بیان شده. همچنین در نوع الیاف قابل استفاده در شاتکریت(الیاف فولادی و الیاف مصنوعی) مورد مقایسه قرار گرفته . در نهایت این پروژه پاسخی به این سوال خواهد بود که چگونه الیاف با کارایی بالای پلی پروپیلن(HPP ) که به تازگی استفاده از ان ها رایج شده را با الیاف فولادی مورد مقایسه قرار دهیم . همچنین نتایج ازمایشات انجام شده ارائه گردیده است.1.مقدمه استفاده از الیاف به منظور تقویت بتن، از اوایل دهه 1960 میلاده شروع شده است. در ابتدا از الیاف فولادی مستقیم جهت تقویت ماتریس استفاده شد که این امر موجب افزایش قابل توجهی در شکل پذیری و نیز طاقت شکست گردید. یکی از مشکلات عمده در استفاده از الیاف در ابتدای کار مسئله تجمع و گلوله شدن الیاف و کاهش کارایی بتن، در مقادیر بالای استفاده بود که این مشکلات با اصلاحاتی که در طرح مخلوط ، ابداع الیاف با چسبندگی مکانیکی بیشتر (الیاف قلابدار)و در نتیجه امکان کاهش مقدار الیاف مورد نیاز و هم چنین گسترش استفاده از روان کننده ها و فوق روان کننده ها در بتن، تا حد زیادی حل شد.و اما سر اغاز استفاده از الیاف پلیمری در سال 1965 بوده است. از این الیاف که معمولا پلی پروپلین می باشند به علت پایین بودن مدول الاستیسته عمدتا برای کنترل ترکهای بتن (ترکهای نشست و جمع شدگی پلاستیک) که در ساعات اولیه بوجود می ایند استفاده می شود.2. چه نوع الیافی را برای ساخت شاتکریت الیافی بکار گیریم 3.معرفی به طور کلی می توان مزایای بتن الیافی را نسبت به بتن معمولی در غالب موارد ذیل برشمرد: علاوه بر این شاتکریت مصلح به الیافی مزیتهای شایان ذکر دیگری نیز دارد: 6-توصیف صنایع الیاف مصنوعی HPP s-152 جدول1:مشخصات الیاف HPP 7- استنادات:الف) مرجع شماره 1 :شماره گزارش CE9 جدول 2: مقایسه مخلوطهای مختلف جدول 3: مقایسه انرژی مستهلک شده برای مخلوطهای مورد نظر ب ) مرجع شماره 2 : N.Banthia and C.Yan خلاصه : نحوه و نتایج آزمایش: نتیجه : ج)مرجع شماره 3 ( “AGRA Ltd Dr R.Morgan) د)مرجع شماره 4 : افریقای جنوبی، Geopractica c.c جدول 4 : نتایج میانگین 3 پانل برای هر نتایج: جدول 5: طرح مخلوط شاتکریت فوم سیلیکایی مسلح –فیبر فولادی و مخلوط تر 8- مراجع: 

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “دانلود مقاله مقایسه الیاف فولادی با الیاف مصنوعی در مخلوط شاتکریت  “توسط پورتال  یاهو فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو فایل

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت ارزیابی روشهای مختلف طراحی لرزه‌ای سازه

پاورپوینت ارزيابي روشهاي مختلف طراحي لرزه‌اي سازه

پاورپوینت-ارزيابي-روشهاي-مختلف-طراحي-لرزه‌اي-سازه

توضیحات:
فایل پاورپوینت ارزيابي روشهاي مختلف طراحي لرزه‌اي سازه (طبق آيين نامه 2800)، در حجم 37 اسلاید قابل ویرایش، همراه با یک هدیه ویژه.


بخشی از متن:
روشهاي طراحي لرزه‌اي سازه در آيين‌نامه 2800 :
1- روش استاتيكي معادل
طراحي بر اساس برش پايه استاتيكي
2- روش ديناميكي طيفي
طراحي بر اساس توزيع طيفي و برش پايه همپايه شده با روش استاتيكي
3- روش ديناميكي تاريخچه زماني
طراحي بر اساس نتايج آناليز تاريخچه زماني با استفاده از ركوردهاي مقياس شده
و...


فهرست مطالب:
روشهاي طراحي لرزه‌اي سازه در آيين‌نامه 2800
روش استاتيكي معادل آيين‌نامه 2800
ضرایب مورد استفاده در روش استاتیکی معادل
روش ديناميكي طيفي
مود نوساني
طیف طراحی
طيف طرح وي‍ژه ساختگاه
حداقل تعداد مودهاي لازم در روش مودي
اصلاح مقادير بازتابها
روش ديناميكي تاريخچه زماني
مقايسه روشهاي طراحي لرزه‌اي در قالب يك مثال
حداقل تعداد مودهاي لازم در روش ديناميكي مودي
شتابنگاشتهاي مورد استفاده
روش مقياس كردن شتابنگاشتها
مقايسه نتايج حاصل از سه روش
مقاطع طراحی شده

هدیه محصول:
فایل پاورپوینت ارکان پروژه و شرایط عمومی پیمان(20 اسلاید)
دانلود فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *