خانه / صنایع / دانلود مقاله مهندسی کیفیت راهی به سوی بهبود فرآیندها

دانلود مقاله مهندسی کیفیت راهی به سوی بهبود فرآیندها

دانلود رایگان دانلود مقاله مهندسی کیفیت راهی به سوی بهبود فرآیندها ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله مهندسی کیفیت راهی به سوی بهبود فرآیندها “را از یاهو فایل دانلود نمایید.

دانلود مقاله مهندسی کیفیت راهی به سوی بهبود فرآیندها

دانلود-مقاله-مهندسی-کیفیت-راهی-به-سوی-بهبود-فرآیندهادانلود مقاله مهندسی کیفیت راهی به سوی بهبود فرآیندها نوع فایل : Word تعداد صفحات : 15فهرست و شرح محتوا مهندسی کیفیت دانش نوظهوری در ایران است که از تولد آن در کانونهای پیشرفته صنعتی جهان بیش از نیم قرن می گذرد .این دانش که بر اساس نیازهای ضروری صنایع بزرگ و کوچک جهان برای تطبیق با استانداردهای به وجود آمده آثار ملموس و وسیعی از خود بر جای گذاشته است ، بطوری که هم اکنون دانش مهندسی کیفیت ابزاری است که از یک سو کیفیت محصولات تولید شده را ارتقا می دهد و از دیگر سو هزینه های غیر ضروری و اتلاف منابع را بخوبی شناسائی کرده و مدیران را متوجه فرصتها و راههائی می سازد که طی آن میزان بهره وری سرمایه و نیروی انسانی به حداکثر خود می رسد …تاسیس مهندسی کیفیت در ایران خودرو : شرح وظایف واحد مهندسی کیفیت شناسایی و رفع کامل مشکلات : اهمیت مهندسی کیفیت : خودکنترلی در تولید Self Control Inproduction برنامه برآورد هزینه های کیفیت هزینه های کیفیت Cost of Quality1-هزینه پیشگیرانه Proeventiae Cost : 2-هزینه های ارزیابی Apprasal Cost 3-هزینه خطاهای داخلی Internal Failure Cost 4-هزینه خطاهای خارجی External Failure Cost : نتایج مکتوب 

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “دانلود مقاله مهندسی کیفیت راهی به سوی بهبود فرآیندها  “توسط پورتال  یاهو فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو فایل

مطلب پیشنهادی

برخی نتایج دوگانگی برای مسائل برنامه ریزی غیرخطی نامعلوم

برخی نتایج دوگانگی برای مسائل برنامه ریزی غیرخطی نامعلوم

برخی-نتایج-دوگانگی-برای-مسائل-برنامه-ریزی-غیرخطی-نامعلوم

توضیحات:
مقاله ترجمه شده برخی نتایج دوگانگی  برای مسائل برنامه ریزی غیرخطی نامعلوم، در قالب فایل word و در 11 صفحه، همراه با فایل pdf مقاله انگلیسی.

عنوان انگلیسی مقاله:
Some Duality Results for Fuzzy Nonlinear Programming Problem

سال چاپ: 2012

محل انتشار: 
ISPACS

چکیده:
مفهوم دوگانگی، نقش مهمی در تئوری بهینه سازی بازی می کند. این مقاله به بررسی برخی از روابط اولیه و دوتایی بین مسائل برنامه ریزی غیر خطی در محیط نامعلوم می پردازد. در اینجا، منطقه امکان پذیر نامعلوم برای برنامه ریزی غیرخطی شکل گرفته و مفهوم راه حل امکان پذیر نامعلوم و راه حل عملی تعریف شده است. رابطه دوگانه مرتبه اول برای مساله برنامه ریزی غیرخطی نامعلوم مطالعه شده است.

فهرست مطالب:
چکیده
مقدمه
برنامه ریزی غیرخطی نامعلوم و منطقه امکان پذیر آن
منطقه امکانپذیر برای (FNP)
دوگانه مرتبه اول (FNP)
نتیجه گیری
دانلود فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *