خانه / آمار / دانلود پروژه بررسی ارتباط بین استفاده دانش آموزان از کامپیوتر و عملکرد آنها در مدرسه

دانلود پروژه بررسی ارتباط بین استفاده دانش آموزان از کامپیوتر و عملکرد آنها در مدرسه

دانلود رایگان دانلود پروژه بررسی ارتباط بین استفاده دانش آموزان از کامپیوتر و عملکرد آنها در مدرسه ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود پروژه بررسی ارتباط بین استفاده دانش آموزان از کامپیوتر و عملکرد آنها در مدرسه “را از یاهو فایل دانلود نمایید.

دانلود پروژه بررسی ارتباط بین استفاده دانش آموزان از کامپیوتر و عملکرد آنها در مدرسه

دانلود-پروژه-بررسی-ارتباط-بین-استفاده-دانش-آموزان-از-کامپیوتر-و-عملکرد-آنها-در-مدرسهدانلود پروژه بررسی ارتباط بین استفاده دانش آموزان از کامپیوتر و عملکرد آنها در مدرسهنوع فایل : Wordتعداد صفحات : 28فهرست و پیشگفتاربخش اولمقدمههدف این پروژه، بررسی ارتباط بین استفاده دانش آموزان از کامپیوتر و عملکرد آنها در مدرسه می باشد. برای یک دانش آموز کاملاً عادی است که بشنود: « چرا اینقدر وقت خود را با کامپیوتر تلف می کنی؟» « چرا به تکالیفت کمتر از کامپیوتر اهمیت می دهی؟» و …بیشتر دانش آموزان دوست ندارند نصیحت های خانواده هایشان را گوش کنند ولی آیا این دانش آموزان به اندازه ی کافی درس می خوانند؟ آیا برای استفاده از کامپیوتر برنامه ای دارند؟ آیا از کامپیوتر استفاده ی درست می کنند؟ چقدر وقت خود را با استفاده کامپیوتر می گذرانند؟ 2 ساعت یا 3 ساعت در روز؟ …بعضی ها، خصوصاً خانواده ها، معتقدند که کامپیوتر به درس و تحصیل دانش آموزان ضرر می زند. آیا واقعاً این چنین است؟این پروژه با توزیع پرسشنامه بین دانش آموزان آغاز گشت. در این رابطه داده ها جمع آوری شده و مورد ارزیابی و تجزیه و تحلیل قرار گرفتند. در این بررسی از محاسبات آماری، نمودارها و … استفاده شد…جامعه و نمونهجمع آوری داده هابخش دومجداول داده هاجدول شماره یک: جدول فراوانی معدل دانش آموزانجدول شماره دو: جدول موارد استفاده از کامپیوترجدول شماره سه: جدول فراوانی زمان استفاده از کامپیوترجدول شماره چهار: جدول فراوانی زمان مطالعه دروس مدرسه جدول شماره پنج: اطلاعات استخراجی از پرسشنامه ها (با انجام محاسبات)جداول داده هاجدول شماره هفت: جدول معدل سال گذشته دانش آموزانبخش سوممحاسبات آماریالف) معدلواریانس و انحراف از معیار: ب) ساعات مطالعه دروس دامنه تغییرات: میانه:نمودار جعبه ای شماره 2 ) محاسبات آماریواریانس و انحراف از معیار: ج) ساعات استفاده از کامپیوتر دامنه تغییرات: میانه: میانگین: محاسبات آمارینمودار جعبه ای شماره 3 ) واریانس و انحراف از معیار: بخش چهارمنمودارهانمودار شماره یک: نمودار میله ای فراوانی معدل دانش آموزاننمودار شماره دو: نمودار دایره ای معدل دانش آموزاننمودار شماره سه: نمودار میله ای فراوانی موارد استفاده از کامپیوترنمودار شماره چهار: نمودار دایره ای موارد استفاده از کامپیوترنمودار شماره پنج: نمودار چنبر فراوانی زمان استفاده از کامپیوترنمودار شماره شش: نمودار دایره ای زمان استفاده از کامپیوترنمودار شماره هفت: نمودار میله ای زمان استفاده از کامپیوترنمودار شماره هشت: نمودار چنبر فراوانی زمان مطالعه دروس مدرسهنمودار شماره نه: نمودار دایره ای زمان مطالعه دروس مدرسهنمودار شماره ده: نمودار میله ای زمان مطالعه دروس مدرسهنمودار شماره یازده: مقایسه مدت زمان مطالعه دروس و استفاده از کامپیوتر بخش پنجمنتیجه گیری نتیجه نهایی: بررسی مشکلات پروژه: نمونه پرسشنامه

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “دانلود پروژه بررسی ارتباط بین استفاده دانش آموزان از کامپیوتر و عملکرد آنها در مدرسه  “توسط پورتال  یاهو فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو فایل

مطلب پیشنهادی

تحقیق آمار بررسی جمعیت روستای بدیل

تحقیق آمار بررسی جمعیت روستای بدیل

تحقیق-آمار-بررسی-جمعیت-روستای-بدیل

توضیحات:
پروژه آمار بررسی جمعیت روستای بدیل، در قالب فایل word و در حجم 14 صفحه.

مقدمه:
هدف از این پروژه، بررسی جمعیت روستای بدیل می باشد. بیشتر مردم دوست دارند از جمعیت روستا یا شهرشان مطّلع شوند و به بررسی آن بپردازند زیرا جمعیت نقش سازنده ای را در رشد و توسعه فرهنگ، اقتصاد و ... دارد.
من می خواهم در این پروژه، آمار و داده ها را به صورتی مناسب دسته بندی کنم و برای گیرایی بهتر در نمودارهای مختلف به نمایش بگذارم.
در این پروژه من سن افراد جامعه را در جدول های فراوانی که طول دسته ی آنها 5 سال است دسته بندی کرده ام.

فهرست مطالب:
مقدمه   
جمع آوری داده ها
تجزیه و تحلیل داده ها 
افراد اصلی روستا  
جدول فراوانی مردها   
نمودار میله ای    
نمودار مستطیلی  
نمودار چند بر فراوانی 
نمودار دایره ای  
نمودار جعبه ای   
نمودار ساقه و برگ
جدول فراوانی زن ها  
نمودار میله ای
نمودار مستطیلی
نمودار چند بر فراوانی
نمودار دایره ای
نمودار جعبه ای
نمودار ساقه و درخت
ارزیابی مشکلات
نتیجه گیری
دانلود فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *