خانه / عمران / دانلود گزارش کار ساختمان

دانلود گزارش کار ساختمان

دانلود رایگان دانلود گزارش کار ساختمان ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود گزارش کار ساختمان “را از یاهو فایل دانلود نمایید.

دانلود گزارش کار ساختمان

دانلود-گزارش-کار-ساختماندانلود گزارش کار عمران با موضوع ساختماننوع فایل : Word تعداد صفحات : 47فهرست و پیشگفتارمقدمه : اولین روز در کارگاه (1)ساختمان دارای 9 ستون است که دو تا از ستونها میله گرد 22 و بقیه میله گرد 20 استفاده شده اند. ساختمان حدود 80 متر زیر بنا دارد و قرار است تا سه طبقه پیلوت ادامه پیدا کند. لازم به ذکر است نمره میله گردها در طبقات بعدی کم شده تا اینکه در طبقه آخر به میله گرد شماره 14 می رسد. ..دومین روز در کارگاه (2)امروز کارگری در گوشه کارگاه مشغول ساختن انبار برای مصالح ساختمانی و وسایل کارگران است بدین گونه که ابتدا ملات بعمل می‌آورد و سپس با ریختن در روی یک خط راستای دیوار را مشخص می‌کند سپس در دو انتهای این خط بر روی ملاتها دو بلوک قرار می دهد و بعد بوسیله ریسمان بقیه بلوکها را در یک راستا می ‌چیند و همچنین بوسیله شاقول عمود بودن بلوکها را مقایسه میکند و اینکار را در هر ردیف انجا داده تا دیوار مورد نظر ساخته شود. پس از ساخت دیوارهای انبار، کارگران بوسیله چوب و ایرانیت سقف انبار را درست می کنند سپس درب آهنی انبار را که به صورت آماده خریداری شده بود را جا ‌می‌زنند…سومین روز در کارگاه (3) چهارمین وپنجمین روز در کارگاه (4و5) ششمین روز در کارگاه (6) هفتمین و هشتمین روز در کارگاه (7و8) نهمین و دهمین روز در کارگاه (9و10) یازدهمین روز در کارگاه (11) دوازدهمین و سیزدهمین روز در کارگاه (12و13) چهاردهمین روز در کارگاه (14) پانزدهمین و شانزدهمین روز در کارگاه(15و16) هفدهمین و هجدهمین روز در کارگاه (17و18) نوزدهمین روز در کارگاه (19) بیستمین روز در کارگاه (20) بیست و یکمین روز در کارگاه (21) بیست دومین روز در کارگاه (22) بیست و سومین و بیست و چهارمین روز در کارگاه (23و24) بیست وپنجمین و بیست وششمین روز در کارگاه (25و26) بیست وهفتمین وبیست هشتمین روز در کارگاه (27و28) بیست ونهمین سیمین روز در کارگاه (29و30) سی ویکمین سی ودومین روز در کارگاه(31و32) سی و سومین روز در کارگاه (33) سی و چهارمین روز در کارگاه (34) سی پنجمین روز در کارگاه (35) سی ششمین روز در کارگاه (36) سی و هفتمین روز در کارگاه (37) سی و هشتمین روز در کارگاه (38) سی و نهمین روز در کارگاه (39) چهلمین روز در کارگاه (40) چهل و یکمین روز در کارگاه (41) چهل و دومین روز در کارگاه (42) چهل و سومین روز در کارگاه (43) چهل وچهارمین روز در کارگاه (44) چهل و پنجمین روز در کارگاه (45) چهل وششمین روز در کارگاه (46) چهل و هفتمین روز در کارگاه (47) چهل و هشتمین روز در کارگاه (48) چهل و نهمین روز در کارگاه (49) پنجاهمین روز در کارگاه(50) پنجاه و یکمین روز در کارگاه (51) پنجاه و دومین روز در کارگاه (52) پنجاه وسومین روز در کارگاه (53) پنجاه وچهارمین روز در کارگاه (54) پنجاه وپنجمین روز در کارگاه (55)

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “دانلود گزارش کار ساختمان  “توسط پورتال  یاهو فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو فایل

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت سازه های بادی

پاورپوینت سازه های بادی

پاورپوینت-سازه-های-بادی

توضیحات:
فایل پاورپوینت سازه های بادی، در حجم 65 اسلاید قابل ویرایش، همراه با یک هدیه ویژه.


بخشی از متن:
سازه های پنوماتیک از طریق پوسته تحت فشار قرار گرفته، بارها را به تکیه گاه ها توزیع می کند. همانند کابل ها، آن ها از طریق سطح پوسته شان تنها نیروهای کششی را انتقال می دهند. در ضمن از آنجا که سازه های پنوماتیک در پاسخ مستقیم به اعمال فشار ناشی از بارها شکل می گیرند، آن ها نیز کششی محسوب می شوند.
درک اینکه چه طور نیروهای اعمال فشار بر محیط بسته پوسته ای عمل می کند موضوعی اساسی برای طر احی و تحلیل سازه های پنوماتیک است. اساس کار ساده است: فشار هوا بار توزیع شده یکنواختی اعمال می کند که در هر جایی بر سطح پوسته عمود است.

دو نوع اساسی از انواع سازه های پنوماتیک وجود دارد:
سازه های هوا حامل ،پوسته های سقفی واحدی دارند که حول محیط خود هوابندی شده اند و توسط فشار داخلی که قدری بزرگ تر از فشار اتمسفر محیطی می باشد نگه داشته شده است در نتیجه حجم داخلی کلی سازه تحت فشار قرار گرفته است.
سازه های هوا انباشتی شامل اجزاء سازه ای (همچون قوس ها یا ستون ها) می باشد که تحت فشار قرار گرفته و بنابراین به صورت صلب سخت شده ای درآمده اند که به شکل تکیه گاه یا دیوار به آن عادت داریم در حالی که داخل فضا تحت فشار قرار نگرفته است.

فهرست مطالب:
سازه های پنوماتیک
انواع سازه های پنوماتیک
شکلها
مکانیزم سازه های بادی
هندسه فرم های سازه بادی
سیستم های اصلی سازه های بادی
شرایط بارگذاری
بارهای مرده و زنده
بارهای تولید فشار
بازشوهای دسترسی
کنترل کاهش فشار
هزینه های چرخه عمر
مصالح
مهاربندی
نمونه هایی از سازه های متکی بر هوا
غرفه ایالات متحده ،نمایشگاه اکسپو70
مشخصات و ویژگی ها
نماهای داخلی
جزئیات و دتایل های اجرائی
واکنش آیرودینامیکی
گنبد نقره ای
مشخصات و ویژگی ها
نمونه هایی از سازه های پر شده از هوا
غرفه فوجی ، نمایشگاه اکسپو70
مشخصات و ویژگی ها
منابع و ماخذ

هدیه محصول:
فایل پاورپوینت دیاگرام ارتباط فضاها در هتل(13 اسلاید)
دانلود فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *