خانه / فلسفه و منطق / معانی متفاوت سوژه در فلسفه آلن بدیو

معانی متفاوت سوژه در فلسفه آلن بدیو

دانلود رایگان معانی متفاوت سوژه در فلسفه آلن بدیو ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ معانی متفاوت سوژه در فلسفه آلن بدیو “را از یاهو فایل دانلود نمایید.

معانی متفاوت سوژه در فلسفه آلن بدیو

معانی-متفاوت-سوژه-در-فلسفه-آلن-بدیو در این مقاله کوشیدهایم تا وجود نوعی ابهام را در کاربرد مفهوم سوژه در آثار آلن بدیو مشخص سازیم .این ابهام مربوط به وجود یک ناسازگاری و دودستگی میان تعبیرات مختلف بدیو پیرامون آن مفهوم است. این ناسازگاری به برانگیخته شدن تفاسیر مختلفی در این خصوص منجر شده است .ما با بررسی عبارات بدیو و ضمن توجه به رویکردهای مختلفی که نزد شارحان آثار وی وجود دارد نهایتاً پیشنهاد کردهایم که برای دست یافتن به یک فهم جامع از اندیشههای بدیو در خصوص مفهوم سوژه، بهترین راه پذیرفتن این است که این مفهوم در آثار بدیو دارای دو معنای متمایز (اگرچه مرتبط )است و کوشش در جهت ارائهی یک معنای واحد از سوژه در فلسفهی بدیو به ناچار موجب نادیده گرفتن دسته ای از عبارات صریح او در این خصوص خواهد شد.

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “معانی متفاوت سوژه در فلسفه آلن بدیو  “توسط پورتال  یاهو فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو فایل

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت (اسلاید) نظریات علامه طباطبایی

دانلود رایگان پاورپوینت (اسلاید) نظریات علامه طباطبایی ، مقاله ، تحقیق ،پایان نامه ،فایل فلش این محصولارزشمند " پاورپوینت (اسلاید) نظریات علامه طباطبایی "را از یاهو فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *