خانه / کشاورزی و زراعت / مقایسه روشهای بهینه سازی برای تعیین تعداد بهینه ماشینهای کشاورزی

مقایسه روشهای بهینه سازی برای تعیین تعداد بهینه ماشینهای کشاورزی

دانلود رایگان مقایسه روشهای بهینه سازی برای تعیین تعداد بهینه ماشینهای کشاورزی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ مقایسه روشهای بهینه سازی برای تعیین تعداد بهینه ماشینهای کشاورزی “را از یاهو فایل دانلود نمایید.

مقایسه روشهای بهینه سازی برای تعیین تعداد بهینه ماشینهای کشاورزی

مقایسه-روشهای-بهینه-سازی-برای-تعیین-تعداد-بهینه-ماشینهای-کشاورزیچکیدهدر یک مزرعه میتوان ترکیبهای مختلفی از تراکتور و ماشینهای کشاورزی را انتخاب کرد که وظایف مربوطه را انجامدهد که یکی از آنها، کم هزینه ترین سامانه ماشینی است. در این تحقیق، مدلی با نام MAMCO تدوین شد که با هدفکمینه سازی هزینه کل سامانه ی ماشینی، تعداد بهینه ی ماشینهایی که در فصل کاشت به کار میروند (گاوآهن، دیسک،لولر، خطیکار و تراکتور) را تعیین میکند. برای بهینه سازی از روشهای تکرار، الگوریتم ژنتیک و برنامه ریزی ریاضیاستفاده شد. روشهای بهینه سازی، در مساحتهای مختلف مزرعه، از نظر زمان محاسبات و هزینه ی ترکیب پیشنهادی،مقایسه شدند. روش تکرار، کندترین ولی قابل اعتمادترین روش بهینه سازی بود. در مقابل، روش برنامه ریزی ریاضیکم دقتترین و سریعترین بود. روش الگوریتم ژنیتک نیز معمولاً به ترکیب بهینه ی سراسری میرسید. زمان محاسبات دراین روش کمتر از روش تکرار بود و محدودیتی از نظر حداکثر مساحت وجود ندارد در صورتی که روش تکرار، حداکثر تا2000هکتار اجرا شد. به نظر میرسد، در صورتی که تعداد انواع عملیات کشاورزی و به تبع آن تعداد ماشینها افزایشیابد، تعداد ترکیبهای قابل بررسی بسیار بیشتر از آن خواهد بود که بتوان از روش تکرار استفاده کرد و برای بهینهسازیسامانهی ماشینی، نیاز به روشهای محاسبات نرم مانند الگوریتم ژنیتک خواهد بود

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “مقایسه روشهای بهینه سازی برای تعیین تعداد بهینه ماشینهای کشاورزی  “توسط پورتال  یاهو فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو فایل

مطلب پیشنهادی

آموزش ساخت آبنما در طراحی فضای سبز به صورت تصویری

آموزش ساخت آبنما در طراحی فضای سبز به صورت تصویری

آموزش-ساخت-آبنما-در-طراحی-فضای-سبز-به-صورت-تصویری

توضیحات:
جزوه آموزش ساخت آبنما در طراحی فضای سبز به صورت تصویری، در قالب فایل pdf و در حجم 78 صفحه.

بخشی از متن:
یکی از طرح های خلاقانه ای که در فضاهای خارجی و همچنین فضاهای داخلی در بوجود آوردن حس دلنشین طبیعت بسیار موثر است آبنما می باشد.
آبنماها با داشتن فرمهای متفاوت و با استفاده از مصالح متنوع میتوانند افکتهای زیبایی از آب به نمایش بگذارند که علاوه بر صدای ریزش طبیعی آب نقش مهمی در تلطیف فضای مورد نظر را به عهده دارد.

فهرست مطالب:
بررسی اولیه و برنامه ریزی
طراحی اولیه و ملزومات
آماده سازی فضا و شروع عملیات ساخت
ساخت دیواره های پائینی حوضچه
ساخت دیواره بالایی حوضچه
افزودن ارتفاع دیواره بالا و ساخت لوله آب خروجی
تسطیح سطح کف و دیواره ها و افزودن تخته راهرو
رنگ آمیزی
تزئین آبنما یا حوضچه در حیاط خانهما در این مجموعه آموزش تصویری و جزء به جزء ساخت آبنما ها در طراحی فضای سبز را برای شما آماده کرده ایم. این مجموعه به زبان فارسی و حدود 50 تصویر میباشددانلود فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *