خانه / مدیریت / پرسشنامه مدیریت دانش در سازمان ها

پرسشنامه مدیریت دانش در سازمان ها

دانلود رایگان پرسشنامه مدیریت دانش در سازمان ها ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پرسشنامه مدیریت دانش در سازمان ها “را از یاهو فایل دانلود نمایید.

پرسشنامه مدیریت دانش در سازمان ها

پرسشنامه-مدیریت-دانش-در-سازمان-هابا فرمت قابل ویرایش wordپرسشنامه در قالب 40  سوالپرسشنامه با سلام ;احتراماً به استحضار می رساند، پژوهش حاضر با عنوانارزیابی عوامل موفق سیستم  مدیریت دانش در سازمان هادرحال انجام می باشد. در این راستا از جنابعالی تقاضا می گردد با تکمیل اینپرسش نامه، ما را در انجام هرچه بهتر این پژوهش یاری نمائید. بدون شک پاسخ های جنابعالی در جهت پربار شدن نتایج این پژوهش بسیار اثرگذار خواهد بود.

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “پرسشنامه مدیریت دانش در سازمان ها  “توسط پورتال  یاهو فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو فایل

مطلب پیشنهادی

تحلیل پدیده اثر شلاقی در زنجیره تأمین چندمحصولی با استفاده از روش سفارش تا سطح r

تحلیل پدیده اثر شلاقی در زنجیره تأمین چندمحصولی با استفاده از روش سفارش تا سطح r

تحلیل-پدیده-اثر-شلاقی-در-زنجیره-تأمین-چندمحصولی-با-استفاده-از-روش-سفارش-تا-سطح-r

توضیحات:
تحقیق تحلیل پدیده اثر شلاقی در زنجیره تأمین چندمحصولی با استفاده از روش سفارش تا سطح  r  ، در قالب فایل pdf و در حجم 8 صفحه.

بخشی از متن:
مدیریت زنجیره های تأمین، پیوسته به دنبال اتخاذ راهکارهایی جهت تحقق هرچه بهتر اهداف تعیین شده برای زنجیره می باشد. یکی از مسائل مهم مطرح شده در زنجیره های تأمین، اثر شلاقی می باشد. در این مطالعه، ابتدا بااستفاده از روش میانگین متحرک و روش سفارش تا سطحr، به بررسی وجود یا عدم وجود اثر شلاقی در زنجیره شیر و فرآورده های آن پرداخته شده است. نتایج نشان داد که پدیده اثر شلاقی در این زنجیره وجود دارد. اگر عاملان زنجیره تأمین، اطلاعات درست و دقیقی از تقاضای محصولات لبنی نداشته باشند، و میزان تولید کارخانه پگاه کمتر از میزان تقاضای مصرف کنندگان محصولات لبنی باشد، در نتیجه کارخانه مصرف کنندگان خود را از دست می دهد و سهم فروش این کارخانه در بازار کاهش می یابد. همچنین اگر میزان تولید کارخانه پگاه بیشتر از میزان تقاضای مصرف کنندگان محصولات لبنی باشد، دراین صورت هزینه های انبارداری زیادی جهت مازاد عرضه محصولات لبنی ایجاد می شود که موجب اتلاف سرمایه در این زنجیره می شود.

فهرست مطالب:
چکیده
واژگان کلیدی
مقدمه
مواد و روش ها
نتایج و بحث
نتیجه گیری
منابع
دانلود فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *