خانه / صنایع / پروپوزال ارشد رشته صنایع در مورد مدیریت استراتژیک پروژه

پروپوزال ارشد رشته صنایع در مورد مدیریت استراتژیک پروژه

دانلود رایگان پروپوزال ارشد رشته صنایع در مورد مدیریت استراتژیک پروژه ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پروپوزال ارشد رشته صنایع در مورد مدیریت استراتژیک پروژه “را از یاهو فایل دانلود نمایید.

پروپوزال ارشد رشته صنایع در مورد مدیریت استراتژیک پروژه

پروپوزال-ارشد-رشته-صنایع-در-مورد-مدیریت-استراتژیک-پروژهفرم اطلاعاتی پروپوزال کارشناسی ارشدمهندسی صنایع عنوان پروپوزال: مدیریت استراتژیک پروژهبا فرمت قابل ویرایش wordتعداد صفحات : 9 صفحهمقدمه پژوهش:بیان مسأله :اهمیت و ضرورت پژوهش :جنبه نوآوری پژوهش:اهداف تحقیق:سؤالات پژوهش:روش تحقیق:روش پیشنهادی تحقیق :پیشینه پژوهش :روش تحلیل داده ها :قلمرو تحقیق :جامعه آماری:- فهرست منابع و مأخذ (فارسی و غیر فارسی) مورد استفاده  : مادر این بخش علاوه بر منابع پروپوزال منابع کلی دیگری رو برایتان در نظرگرفتیم تا همواره در نوشتن پایان نامه از این منابع بهره مند گردید.

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “پروپوزال ارشد رشته صنایع در مورد مدیریت استراتژیک پروژه  “توسط پورتال  یاهو فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو فایل

مطلب پیشنهادی

یک برنامه فازی منطقی در آموزش مجازی

یک برنامه فازی منطقی در آموزش مجازی

یک-برنامه-فازی-منطقی-در-آموزش-مجازی

توضیحات:
مقاله ترجمه شده یک برنامه فازی منطقی در آموزش مجازی، در قالب فایل word و در 9 صفحه، همراه با فایل pdf مقاله انگلیسی مربوط به سال 2016.

عنوان انگلیسی مقاله:
A Fuzzy Logic Application in Virtual Education

سال چاپ: 2016

محل انتشار:
Procedia Computer Science 91 ( 2016 ) 19 – 26

چکیده:
به طور معمول، فرآیند آموزش و یادگیری، از تعدادی تمرینات ثابت، انتقال و ارزیابی مفاهیم و دانش در مورد یک موضوع استفاده میکند. آموزش، فرایند کسب تغییرات دائمی نسبی در درک، نگرش، دانش، اطلاعات، ظرفیت و توانایی، از طریق تجربه است. تغییر میتواند تصمیم گرفته شود و یا به صورت غیر ارادی، برای یادگیری بهتر یا بدتر انجام گیرد. 
فرایند یادگیری یک رویداد شناختی داخلی است. برای کمک به این آموزش و فرایند یادگیری، مهم است که از یک ابزار کامپیوتری استفاده شود که قادر به تحریک این تغییرات باشد. همچنین، مهم است که آن بتواند نقش معتبری داشته باشد و ابزار کمکی برای دانشجو باشد. این عملیات توسط سیستم های کامپیوتری به نام سیستم آموزش هوشمند انجام می گیرد. این مقاله، استفاده از تکنیک های هوش مصنوعی را به عنوان یک ابزار پشتیبانی آموزشی، توصیف میکند. با استفاده از سیستم آموزشی هوشمند و منطق فازی، این مقاله، تمام راه های الکترونیکی، که از نظر آموزشی کارآمد و سازگار با نیاز دانشجویان در گروه و یا به صورت جداگانه است، نشان میدهد.

فهرست کلی مطالب:
چکیده
مقدمه
سیستم های آموزش تک شاگردی (للگی) هوشمند
سیستم آموزش للگی چندعاملی هوشمند
مطالعه موردی
نتیجه گیری و پیشنهاداتی برای تحقیقات آینده
دانلود فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *