سرخط خبرها
خانه / صنایع / پروژه نگهداری و تعمیرات در مجتمع فولاد

پروژه نگهداری و تعمیرات در مجتمع فولاد

دانلود رایگان پروژه نگهداری و تعمیرات در مجتمع فولاد ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پروژه نگهداری و تعمیرات در مجتمع فولاد “را از یاهو فایل دانلود نمایید.

پروژه نگهداری و تعمیرات در مجتمع فولاد

پروژه-نگهداری-و-تعمیرات-در-مجتمع-فولادمقدمه…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….3معرفی کارخانه……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….3 چشم انداز (آرمان ) مجتمع صنعتی اسفراین……………………………………………………………………………………………………………………3 ماموریت مجتمع صنعتی اسفراین……………………………………………………………………………………………………………………………………3خط مشی تعالی……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….3ارزش های محوری مجتمع صنعتی اسفراین……………………………………………………………………………………………………………………….4اجزا عمده نگهداری و تعمیرات…………………………………………………………………………………………………………………………………………5مزایا و معایب برنامه ریزی فعالیتهای نت در کارخانه فولاد اسفراین……………………………………………………………………………………..7امکان بازرسی های غیر مخرب در کارخانه…………………………………………………………………………………………………………………………9نت پیش گیرانه برنامه ریزی شده………………………………………………………………………………………………………………………………………14روانکاری مناسب در کارخانه…………………………………………………………………………………………………………………………………………….15ایجاد یک برنامه روانکاری مناسب برای کارخانه…………………………………………………………………………………………………………………16پیشنهادهایی برای مسئول روانکاری ……………………………………………………………………………………………………………………………….17فواصل زمانی بازرسی………………………………………………………………………………………………………………………………………………………18بحث تخمین ها………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..19نگهداری گزارش………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………21کمک گرفتن از کامپیوتر………………………………………………………………………………………………………………………………………………….22موارد مهم در برنامه  pm…………………………………………………………………………………………………………………………………………………23طراحی یک برنامه pm اصلاح شده در کارخانه…………………………………………………………………………………………………………………..24زمان بندی فعالیتهای نت………………………………………………………………………………………………………………………………………………….28دستورالعمل کدینگ کارخانه فولاد اسفراین………………………………………………………………………………………………………………………35ضمیمه……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………38

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “پروژه نگهداری و تعمیرات در مجتمع فولاد  “توسط پورتال  یاهو فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو فایل

مطلب پیشنهادی

یک برنامه فازی منطقی در آموزش مجازی

یک برنامه فازی منطقی در آموزش مجازی

یک-برنامه-فازی-منطقی-در-آموزش-مجازی

توضیحات:
مقاله ترجمه شده یک برنامه فازی منطقی در آموزش مجازی، در قالب فایل word و در 9 صفحه، همراه با فایل pdf مقاله انگلیسی مربوط به سال 2016.

عنوان انگلیسی مقاله:
A Fuzzy Logic Application in Virtual Education

سال چاپ: 2016

محل انتشار:
Procedia Computer Science 91 ( 2016 ) 19 – 26

چکیده:
به طور معمول، فرآیند آموزش و یادگیری، از تعدادی تمرینات ثابت، انتقال و ارزیابی مفاهیم و دانش در مورد یک موضوع استفاده میکند. آموزش، فرایند کسب تغییرات دائمی نسبی در درک، نگرش، دانش، اطلاعات، ظرفیت و توانایی، از طریق تجربه است. تغییر میتواند تصمیم گرفته شود و یا به صورت غیر ارادی، برای یادگیری بهتر یا بدتر انجام گیرد. 
فرایند یادگیری یک رویداد شناختی داخلی است. برای کمک به این آموزش و فرایند یادگیری، مهم است که از یک ابزار کامپیوتری استفاده شود که قادر به تحریک این تغییرات باشد. همچنین، مهم است که آن بتواند نقش معتبری داشته باشد و ابزار کمکی برای دانشجو باشد. این عملیات توسط سیستم های کامپیوتری به نام سیستم آموزش هوشمند انجام می گیرد. این مقاله، استفاده از تکنیک های هوش مصنوعی را به عنوان یک ابزار پشتیبانی آموزشی، توصیف میکند. با استفاده از سیستم آموزشی هوشمند و منطق فازی، این مقاله، تمام راه های الکترونیکی، که از نظر آموزشی کارآمد و سازگار با نیاز دانشجویان در گروه و یا به صورت جداگانه است، نشان میدهد.

فهرست کلی مطالب:
چکیده
مقدمه
سیستم های آموزش تک شاگردی (للگی) هوشمند
سیستم آموزش للگی چندعاملی هوشمند
مطالعه موردی
نتیجه گیری و پیشنهاداتی برای تحقیقات آینده
دانلود فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *