خانه / عمومی و آزاد / 744- پاورپوینت آماده: بررسی نمازهای واجب و نافله و احکام مرتبط با آن – 22 اسلاید

744- پاورپوینت آماده: بررسی نمازهای واجب و نافله و احکام مرتبط با آن – 22 اسلاید

دانلود رایگان 744- پاورپوینت آماده: بررسی نمازهای واجب و نافله و احکام مرتبط با آن – 22 اسلاید ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ 744- پاورپوینت آماده: بررسی نمازهای واجب و نافله و احکام مرتبط با آن – 22 اسلاید “را از یاهو فایل دانلود نمایید.

                  فهرست مطالب نمازهای واجب وقت نماز احکام وقت نماز نمازهای نافله احکام قبله   …

این محصول ارزشمند “744- پاورپوینت آماده: بررسی نمازهای واجب و نافله و احکام مرتبط با آن – 22 اسلاید  “توسط پورتال  یاهو فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو فایل

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت درباره تولید مداد روزنامه ای

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات دسته بندی : پاورپوینت نوع فایل :  .ppt ( قابل ويرايش و آماده پرينت ) تعداد اسلاید : 33 اسلاید  قسمتی از متن .ppt :    1 1 1 1 2 عنوان طرح : تولید مداد روزنامه ای 2 1 3 موقعیت طرح: بجنورد، شهرک صنعتی شماره 2 3 1 4 مقدمه : در سال‌های اخیر استفاده از چوب درختان در ساختن مداد باعث وارد انتقاداتی از سوی حامیان محیط‌زیست در سراسر جهان شده است، چرا كه در ساخت مداد بیش از 70 درصد از چوب مورد استفاده صنایع قرار می‌گیرد. درعین حالی كه محصول، قابلیت بازیافت نیز ندارد. در سال‌های اخیر تحقیقات بسیاری برای جایگزینی چوب در تركیبات مداد صورت گرفته است و طرحی كه تاكنون اجرایی می‌شده استفاده از كاغذ باطله در ساخت مداد است. این راهكار چند سالی است كه در كشور چین مورد استفاده قرار می‌گیرد و هم اكنون مدادهای تولید شده از كاغذ باطله، رقم قابل توجهی را دارا هستند. در كشور ما نیز با انتقال تكنولوژی از چین یك كارخانه تولید مداد از ضایعات روزنامه‌ای را آغاز كرده است كه باید به فال‌نیك گرفت و به‌ ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *