خانه / عمران / دانلود مقاله کنترل غیر فعال ارتعاش قائم پل های معلق در برابر زلزله با استفاده از میراگرهای MR

دانلود مقاله کنترل غیر فعال ارتعاش قائم پل های معلق در برابر زلزله با استفاده از میراگرهای MR

دانلود رایگان دانلود مقاله کنترل غیر فعال ارتعاش قائم پل های معلق در برابر زلزله با استفاده از میراگرهای MR ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله کنترل غیر فعال ارتعاش قائم پل های معلق در برابر زلزله با استفاده از میراگرهای MR “را از یاهو فایل دانلود نمایید.

دانلود مقاله کنترل غیر فعال ارتعاش قائم پل های معلق در برابر زلزله با استفاده از میراگرهای MR

دانلود-مقاله-کنترل-غیر-فعال-ارتعاش-قائم-پل-های-معلق-در-برابر-زلزله-با-استفاده-از-میراگرهای-mrچکیده مقاله: در این مقاله، کنترل غیرفعال ارتعاش قائم پل های معلق با استفادهاز میراگرهای MR ارائه شده است. میراگر های MR از انواع سیستم های کنترلنیمه فعال هستند که در ساخت آن ها از سیال قابل کنترل MR استفاده می شود.در این نوع از کنترل غیرفعال، منبع انرژی خارجیفقط جهت تولید میدانمغناطیسی لازم برای تحریک مایع MR صرف می شود، بطوریکه این سطح ولتاژ وتوان الکتریکی را می توان به آسانیتوسط باتر ی هم فراهم نمود. از آنجاییکهمساله تامین توان مورد نیاز در شرایط بحرانی زلزله همواره مطرح است دارابودن چنین ویژگی بر قابلیت اعتماد این میراگر ها می افزاید. در این تحقیقپل توماس واقع در لوس آنجلس آمریکا بعنوان مثال عددی انتخاب شده است . برایتحلیل دینامیکی این پل از 51 شتابنگاشت متعلق به زلزله های مختلف استفادهشده است. معادلات دینامیکی پل به کمک جعبه ابزار سیمیولینک در نرم افزارمتلب درحالت های کنترل نشده و کنترل شده حل شده، و پاسخ های سازه با هممورد مقایسه قرار گرفته اند . نتایج بیانگر آن است که میراگر MR تواناییکاهش حداکثر مقدار میانگین پاسخ های بیشینه ی سازه، به میزان تقریبی 04درصد را دارا می باشد که نتیجه قابل قبول و مطلوبی است…..    و ……..

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “دانلود مقاله کنترل غیر فعال ارتعاش قائم پل های معلق در برابر زلزله با استفاده از میراگرهای MR  “توسط پورتال  یاهو فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو فایل

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت تاسیسات مکانیکی

پاورپوینت تاسیسات مکانیکی

پاورپوینت-تاسیسات-مکانیکی

توضیحات:
فایل پاورپوینت تاسیسات مکانیکی، در حجم 42 اسلاید قابل ویرایش، همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:
بهره گیری از منابع عظیم طبیعی (انرژیهای نو) در جهت تامین نیازهایی از قبیل گرما، سرما، تهویه و آسایش فضاها سالهاست که مورد توجه معماران بوده و مهمترین اصول معماری پایدار نیز بر همین امر استوار است. در حقیقت ساخت و ساز پایدار، خلق محیطی سالم برپایه کارآیی منابع و اصول اقلیمی است و هدف آن کاهش تاثیر ساخت و ساز بر محیط پیرامون است. از میان این نوع منابع تجدید پذیر، میتوان انرژی ژئو ترمال یا زمین گرمایی را عنوان نمود . چشمه های آب گرم جهنده و فواره های بخار ، صور نمایشی این منبع انرژی هستند که در هر زمان مورد استفاده مردمان بوده و امروزه سعی در بهره برداری از این انرژی بصورت مدرن و در اندازه های بیشتر است. در حقیقت آنچه آن را انرژی پاک اعماق خاک نامیده اند، حرارت درون زمین است که در طول عمر زمین در هسته آن، ذخیره شده است. در ایران امکان استفاده از منابع انرژی زمین گرمایی بصورت مستقیم در مناطق دماوند، سبلان، ماکو، خوی و سهند وجود دارد. پیشروان استفاده از انرژی ژئوترمال ایتالیا، زلاندنو، آمریکا، فرانسه، ژاپن، ایسلند و مجارستان هستند. در سال ۱۹۰۴، نخستین بار در ایتالیا از انرژی زمین گرمایی برای تولید برق استفاده شد و در حال حاضر، میزان تولید برق از انرژی ژئوترمال ۱/۰ درصد کل انرژی جهان است. در سال ۱۹۹۶ کل ظرفیت نصب شده انرژی زمین گرمایی در ۵۲ کشور جهان به ۶۵۰۰ مگاوات برق (Mwe) رسید و جمع برق تولیدی، افزون بر ۳۸ هزار گیگاوات ساعت (GWH) شد. امروزه استفاده از این منبع رو به افزایش و علاوه بر مصارف صنعتی و تولید برق برای گرمایش مکان‌ها و محله‌های مسکونی نیز کاربرد دارد. انرژی ژئوترمال یا زمین گرمایی مانند انرژی خورشید، بی پایان است .

فهرست مطالب:
مقدمه
تهویه مطبوع
انرژي ژئو ترمال
سايت آكوستيكي
کولر گازی
طراحي سامانه بخار
گرمایش از کف
مدل شبيه سازي انرژي ساختمان
روش هاي نوين جمع آوري فاضلاب
سپتيك تانك
منابع

هدیه محصول:
فایل پاورپوینت گرمایش از کف(19 اسلاید)
دانلود فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *