خانه / مدیریت / پاورپوینت رشته مدیریت – پاورپوینت بهره وری

پاورپوینت رشته مدیریت – پاورپوینت بهره وری

دانلود رایگان پاورپوینت رشته مدیریت – پاورپوینت بهره وری ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پاورپوینت رشته مدیریت – پاورپوینت بهره وری “را از یاهو فایل دانلود نمایید.

پاورپوینت رشته مدیریت – پاورپوینت بهره وری

پاورپوینت-رشته-مدیریت--پاورپوینت-بهره-وری  بخشی از پاورپوینتموضوعبهره وری موضوع کوچک ، بی ارزش و گذرایی نیست که بتوان به سادگی از آنگذشت و حتی شاید این تحقیق ها هم ذره ای از این امر خطیر را بازگو نکند ،ولی قدم برداشتن در این راه خود گام مؤثری در ادامه آن می باشد.ورودبه عصرجدید عصر فراصنعتی، عصر اطلاعات عصر فرا ملی و ارتباطات نتیجهرشد و ارتقاء بهره وری است که نمونه های بارز آن استفاده بیشتر ازاتوماسیون کاربرد رباتها در تولید در کنار سیستمهای مدیریتی نوین می باشد. تنها در طول ۱۵ سال اخیر افزایش بهره وری در سطح جهان  ۴۵برابرشده است. تلاش برای بهبود بهره وری تلاش برای زندگی بهتر افراد جامعه است .تلاشبرای بهبود و استفاده مؤثر و کارآمد از منابع گوناگون چون نیروی کارسرمایه، مواد، انرژی و اطلاعات، هدف تمامی مدیران سازمانهای اقتصادی وواحدهای تولیدی صنعتی و مؤسسات خدماتی می باشد. وجود ساختار سازمانی مناسب،روشهای اجرائی کارآمد، تجهیزات و ابزار کار سالم، فضای کار متعادل و ازهمه مهمتر نیروی انسانی واجد صلاحیت و شایسته از ضروریاتی می باشند که براینیل به بهره وری مطلوب باید مورد توجه مدیران قرار گیرد.مشارکت کارکنان در امور و تلاشهای هوشیارانه و آگاهانه آنان همراه باانضباط کاری می تواند بر میزان بهره وری و تعمیر برای بهبود بهره وری بویژهدر یک محیط متلاطم و توأم با ناامنی تأثیر گذارد. روح فرهنگ بهبود بهرهوری باید در کالبد سازمان دمیده شود که در آن میان نیروی انسانی هسته مرکزیرا تشکیل می دهد.

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “پاورپوینت رشته مدیریت – پاورپوینت بهره وری  “توسط پورتال  یاهو فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو فایل

مطلب پیشنهادی

جزوه خلاصه کتاب حسابرسی ( براساس منبع جدید)

جزوه خلاصه کتاب حسابرسی ( براساس منبع جدید)

جزوه-خلاصه-کتاب-حسابرسی-(-براساس-منبع-جدید)

توضیحات:
جزوه خلاصه کتاب حسابرسی با عنوان حسابرسی 1، در قالب فایل pdf و در حجم 37 صفحه به همراه سوالات چهارگزینه ای و نمونه سوال امتحانی ادوار گذشته دانشگاه پیام نور با پاسخ نامه کلیدی مناسب برای دانشجویان رشته های مدیریت و حسابداری پیام نور.

محتویات محصول :
- نکات مهم و پرتکرار فصول مختلف کتاب در قالب فایل pdf و در حجم 37 صفحه ( براساس کتاب مقدم ، خرم آبادی و لشکر آرا از انتشارت پیام نور)
- نکات کلیدی مخصوص جمع بندی در قالب فایل pdf و در حجم 9 صفحه
- سوالات چهارگزینه ای فصول مختلف کتاب در قالب فایل pdf و در حجم 20 صفحه با پاسخ نامه کلیدی
- نمونه سوال امتحانی نیمسال اول 96-95 با پاسخ نامه کلیدی

( منبع از نیمسال اول 95 به بعد تغییر کرده است )
دانلود فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *