خانه / معماری / پاورپوینت-مبانی مدیریت شهری- در 50 اسلاید-powerpoin-ppt

پاورپوینت-مبانی مدیریت شهری- در 50 اسلاید-powerpoin-ppt

دانلود رایگان پاورپوینت-مبانی مدیریت شهری- در 50 اسلاید-powerpoin-ppt ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پاورپوینت-مبانی مدیریت شهری- در 50 اسلاید-powerpoin-ppt “را از یاهو فایل دانلود نمایید.

پاورپوینت-مبانی مدیریت شهری- در 50 اسلاید-powerpoin-ppt

پاورپوینت-مبانی-مدیریت-شهری-در-50-اسلاید-powerpoin-ppt  اطلاع از سایر کشورها برای این است که یا ایده بگیریم و اقدامات جدیدی انجام دهیم و یا ناآگاهانه اقدامی را شروع نکنیم و اشتباهات آن ها را تکرار نکنیم.لزوما به معنای تقلید نمی باشد.    بیشترین مطالعات در مورد سایر کشورها توسط کشورهای پیشرفته صورت می گیرد. حتی روی کشورهای در حال توسعه مطالعات گسترده انجام می دهند تا از تجربیات آنها استفاده کنند.•دغدغه های   شهرداری ها•روند   شهرنشینی   و   بزرگی شهرها   و   ”درجه پیچیدگی اداره شهرها ”•تعریف  مدیریت شهری•طیف وسیع وظایف شهرداری آمستردام•موضوعات پنج گانه مدیریت شهری .   تعداد  39 شاخص ارزیابی شهرها                      .     برترین  شهرهای جهان•چشم انداز شهرداری ها                                       .    ابتکارات شهرداران معروف•شهرداران دنیا (تحصیلات و سن)                        .    طوفان انتقاد•رشته مدیریت شهری در خارج و داخل              .    2 حس کارساز در مدیریت شهری•اولین شهردار ایرانی در آمریکا                        •دقت در  ” واژه ها ”•NBN  یکی از  شیوه های ابتکاری مدیریت شهری.       .  سرعت بازسازی ژاپنمسکن                                              زباله(کاهش و بازیافت)تامین درآمد شهرداری                 حریم شهرسیستم های اطلاعات شهریخدمات رسانی به مردممدیریت واحد شهریفقرحمل و نقلکاربری ها و ساخت و ساز  شامل یک سلسله سیاستگذاری ها ، برنامه ریزی ها  و اقداماتی است که به طور هماهنگ توسط شهرداری ، دولت ، نهادهای قانونگذاری و قضائی ، بخش خصوصی و مردم با رهبریت شهرداری صورت می گیرد  تا بتواند        مشکلات ناشی از شهرنشینی را کاهش داده      و شهرها را به چشم انداز ترسیم شده آنها برساند.

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “پاورپوینت-مبانی مدیریت شهری- در 50 اسلاید-powerpoin-ppt  “توسط پورتال  یاهو فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو فایل

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت انواع قوس، طاق و گنبد

پاورپوینت انواع قوس، طاق و گنبد

پاورپوینت-انواع-قوس-طاق-و-گنبد

توضیحات:
فایل پاورپوینت انواع قوس،طاق و گنبد(پروژه آشنایی با مرمت)، در حجم 52 اسلاید قابل ویرایش، همراه با یک هدیه ویژه.


بخشی از متن:
قوس (یا چَفته یا چَفد یا چَفت) سازه‌ای منحنی‌شکل در معماری است که بر روی دهانه‌ها به منظور کاربردهای گوناگون پوششی ساخته می‌شود.
این کاربردها می‌تواند طاق و گنبد باشد و یا سازه‌های دیگری همچون پل یا طاق نصرت و یازهکشی آب.
طاق و با روش نویسش جدیدتر، تاق، که واژه‌ای عربی نویس شده از تاک فارسی میانه است، نوعی سقفچفدی (قوسی) با چفد برون سو –کاو– است که برای انتقال وزنبار عمودی به تکیه‌گاه‌ها بر یک دهانه که فاصله میان دو تکیه‌گاه (دو دیوار یا دست‌کم چهار ستون باربر) است ساخته می‌شود. در یک تعریف ساده‌تر طاق از کنار هم آمدن چند چَفد که در یک راستا از دیوار یا ستون باربر تا به بلندترین نقطه طاق که کُلاله طاق است امتداد یافته‌اند پدید می‌آید.

گنبد (به پهلوی: گومبت) سازه ای است معمارانه شبیه نیم‌کره‌ای توخالی. تاریخ ساخت گنبد با مواد گوناگون به پیش از تاریخ می‌رسد.
گنبدهای پیش کرده، پیش رونده به انگلیسی: corbel در خاور میانه‌ی باستان در ساختمان‌ها و مقبره‌ها یافت می‌شود. ساخت اولین گنبدهای فنی پیشرفته در اروپا در انقلاب معماری رومی آغاز شد، هنگامی که رومی‌ها فضاهای بزرگ داخلی معابد و ساختمان‌های عمومی، مانند پانتئون را می‌ساختند.

فهرست مطالب:
بخش اول: قوس
بخش دوم: طاق
بخش سوم: گنبد

هدیه محصول:
فایل پاورپوینت معماری اسلامی در سرزمین مصر (48 اسلاید)
دانلود فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *