خانه / عمران / تحقیق مش بندی محیط 3 بعدی با المان های هرم چهار وجهی

تحقیق مش بندی محیط 3 بعدی با المان های هرم چهار وجهی

دانلود رایگان تحقیق مش بندی محیط 3 بعدی با المان های هرم چهار وجهی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق مش بندی محیط 3 بعدی با المان های هرم چهار وجهی “را از یاهو فایل دانلود نمایید.

تحقیق مش بندی محیط 3 بعدی با المان های هرم چهار وجهی

تحقیق-مش-بندی-محیط-3-بعدی-با-المان-های-هرم-چهار-وجهی

توضیحات:
پروژه درس المان محدود و تحلیل سازه ها با موضوع برنامه تولید مش چهار وجهی در محیط 3 بعدی با زبان برنامه نویسی فرترن، در قالب فایل pdf و در حجم 13 صفحه، شامل فایل گزارش پروژه همراه با فایل کد برنامه به زبان فرترن.

تولید مش، یکی از پیش نیاز های روش المان محدود در تحلیل سازه ها می باشد که در پروژه حاضر این کار با استفاده از برنامه ای که با زبان فرترن نوشته شده انجام میگیرد. برنامه حاضر یک محیط 3 بعدی با ابعاد دلخواه و اندازه مش دلخواه را مش بندی میکند و نتایج مش بندی در فایل متنی ذخیره میشود. نتایج شامل شماره و مختصات نقاط گرهی تولید شده و تعریف هر المان بر اساس نقاط گرهی میباشد.

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “تحقیق مش بندی محیط 3 بعدی با المان های هرم چهار وجهی  “توسط پورتال  یاهو فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو فایل

مطلب پیشنهادی

خلاصه نکات مهم آیین نامه 2800 (ویرایش 4)

خلاصه نکات مهم آیین نامه 2800 (ویرایش 4)

خلاصه-نکات-مهم-آیین-نامه-2800-(ویرایش-4)

توضیحات:
خلاصه نکات مهم ایین نامه 2800 (طراحی ساختمانها در برابر زلزله)، ویرایش چهارم، بصورت تایپ شده و مرتب، در قالب فایل pdf و در حجم 26 صفحه.

آیین نامه 2800 (طراحی ساختمانها در برابر زلزله) که اخیرا ویرایش چهارم ان منتشر شده است، حاوی نکات مهم طراحی و اجرای ساختمانها در برابر زلزله می باشد که رعایت آن برای مناطق لرزه خیز اکیدا توصیه می گردد. 

در این جزوه خلاصه نکات طراحی و اجرای سازه های مختلف که در این ایین نامه (ویرایش 4) بحث شده اند، ارائه گردیده است که برای ازمون های نظام مهندسی و به ویزه نظارت و محاسبات، مفید خواهد بود.
دانلود فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *