خانه / عمران / مقاله ترجمه شده 2014: دیوار برشی سوراخدار

مقاله ترجمه شده 2014: دیوار برشی سوراخدار

دانلود رایگان مقاله ترجمه شده 2014: دیوار برشی سوراخدار ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ مقاله ترجمه شده 2014: دیوار برشی سوراخدار “را از یاهو فایل دانلود نمایید.

مقاله ترجمه شده 2014: دیوار برشی سوراخدار

مقاله-ترجمه-شده-2014-دیوار-برشی-سوراخدار

توضیحات:
مقاله ترجمه شده رشته عمران با موضوع دیوار برشی سوراخدار، در قالب فایل word و در حجم 16 صفحه، همراه با مقاله انگلیسی زبان اصلی مربوط به سال 2014. 

این مقاله یک مقاله چاپ شده در مجلات ISI در سال 2014 است که توسط یک گروه از اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه ویرجینیا انجام گرفته و برای اولین بار یک موضوع کاملا جدید و جالب را مطرح می کند که دیوارهای برشی سوراخ دار هستند و آنها را طی آزمایشاتی با دیوارهای معمولی مرسوم مقایسه می کند.

متن اصلی این مقاله به همراه فایل ترجمه شده برای نخستین بار در فرافایل جهت استفاده دوستان عرضه می گردد

عنوان مقاله زبان اصلی:
Experimental study of ring-shaped steel plate shear walls

سال انتشار: 2014
منبع:
 Journal of Constructional Steel Research 103 (2014) 179–189

بخشی از ترجمه:
صفحه های فولادی در دیوارهای برشی( SPSW ) یک گزینه قابل توجه در طراحی مهندسی زلزله به شمار می آید.چرا که در طراحی مهندسی زلزله به مسایل گوناگون از جمله کاهش هزینه و کاهش ضخامت دیوارهای برشی بتنی و همچنین افزایش سرعت ساخت و استفاده بهینه از ظرفیتها توجه زیادی میشود در دهه های گذشته تعداد قابل توجهی تحقیق تجربی  و پژوهشی روی این دیوارها انجام شده و با اصول ساختمان سازی کشورهایی مانند آمریکا , کانادا و ژاپن مقایسه شده است تطبیق داده شده است . اگرچه این دیوارها برای آزمایش استفاده شده چالش ها ی زیادی در رابطه با طراحی و ساخت رفتار SPSW  ها وجود دارد که استفاده از آنها را محدود میکند. اجزای یک دیوار عبارت‌اند از یک تیغه باریک و تیغه‌های چوبی‌ای که به عنوان جداکننده‌های افقی و ستون‌هایی که به عنوان عناصر جداکننده عمودی به کار می‌روند. صفحات اتصال می‌توانند از ایجاد برش افقی در طبقات ناشی از عمل کشش میدانی صفحه اتصال و اتلاف انرژی جلوگیری کنند. با این حال …
دانلود فایل

این محصول ارزشمند “مقاله ترجمه شده 2014: دیوار برشی سوراخدار  “توسط پورتال  یاهو فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو فایل

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت تاثیر کیفیت آب روی مخازن آب و روش های کنترل آن

پاورپوینت تاثیر کیفیت آب روی مخازن آب و روش های کنترل آن

پاورپوینت-تاثیر-کیفیت-آب-روی-مخازن-آب-و-روش-های-کنترل-آن

توضیحات:
پاورپوینت ارائه کلاسی درس اصول مهندسی آب و فاضلاب با موضوع تاثیر کیفیت آب روی مخازن آب و روش های کنترل آن، در حجم 31 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات کامل.
 
بخشی از متن:
با توجه به نقش و اهمیت تامین آب شرب مورد نیاز مردم در شهر ها و روستاهای کشور بالا بردن میزان بهره بری از منابع آب از یک سو و از سوی دیگر کاهش مشکلات فرا روی تاسیسات و ابنیه آبی و افزایش عمر کاربری  تاسیسات تهیه، انتقال ، توزیع ، تصفیه و ذخیره سازی آب شرب از جایگاه ویژه ای برخوردار است.
یکی از دغدغه های اساسی صنعت گران و کاربران کشور حفظ و نگهداری تاسیسات و زیرساختهای آبی می باشد که هزینه سنگینی صرف ساخت و بهره برداری از آنها شده است ...

فهرست مطالب:
مقدمه 
کیفیت آب روی مخازن
انواع مخازن آب 
اثرات و تغییرات آب روی مخزن سد 
مشکلات ایجاد شده ناشی از کیفیت آب روی مخازن 
خوردگی
روشهای کنترل 
آزمایش های تخصصی واحدهای کنترل کیفی و نظارت بر بهداشت آب 
تعیین حجم آب 
دانلود فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *