خانه / فنی و مهندسی / دانلود پاورپوینت آموزش تحلیل عاملی و کاربرد آن Factor Analysis – تجزیه و تحلیل چند متغیره (ارشد- دکتری )

دانلود پاورپوینت آموزش تحلیل عاملی و کاربرد آن Factor Analysis – تجزیه و تحلیل چند متغیره (ارشد- دکتری )

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت آموزش تحلیل عاملی و کاربرد آن Factor Analysis – تجزیه و تحلیل چند متغیره (ارشد- دکتری ) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود پاورپوینت آموزش تحلیل عاملی و کاربرد آن Factor Analysis – تجزیه و تحلیل چند متغیره (ارشد- دکتری ) “را از یاهو فایل دانلود نمایید.

42 صفحه پاورپوینت قابل ویرایش فایلی که برای دانلود قرار داده شده پاورپویت بسیار کامل فارسی از  مبحث  تحلیل عاملی Factor Analysis  و کاربرد آن میباشد که از کتاب Methods of Multivariate Analysis نوشته ALVIN C. RENCHER جمع آوری شده است تحلیل عاملی چیست Factor Analysis دسته ای از روش های آماری چند متغیره که هدف اولیه آنها، تعریف ساختار نهفته در ماتریس داده ها است.   تعیین تأثیرگذارترین متغیرها در زمانیکه تعداد متغیرهای مورد بررسی زیاد و روابط بین آنها ناشناخته باشد، استفاده می شود  با این تکنیک می توان تعداد زیادی متغیر را در یک یا چند عامل یا بعد توضیح داد. داده های اولیه برای تحلیل عاملی، ماتریس همبستگی بین متغیرها است متغیرهای وابسته به هم در یک گروه قرار می گیرند. این متغیرها با دیگر متغیرها یا وابستگی ندارند یا وابستگی کمی دارند در تحلیل عاملی ،برخلاف رگرسیون چندگانه ،تحلیل تشخیصی یا همبستگی کانونی کلیه متغیرها به صورت همزمان مد نظر قرار می گیرند. در تحلیل عاملی اکتشافی، پژوهشگر درصدد کشف ساختار زیرنبایی مجموعه نسبتاً بزرگی از متغیرهاست و پیش ف …

این محصول ارزشمند “دانلود پاورپوینت آموزش تحلیل عاملی و کاربرد آن Factor Analysis – تجزیه و تحلیل چند متغیره (ارشد- دکتری )  “توسط پورتال  یاهو فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو فایل

مطلب پیشنهادی

نقشه معماری خانه تاریخی احرمیان پور یزد

نقشه معماری خانه تاریخی احرمیان پور یزد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *